Osviežovač vzduchu a textílií

Najpredávanejšie

Užite si obľúbenú vôňu kedykoľvek a kdekoľvek. Osviežovač vzduchu vykúzli v akomkoľvek prostredí príjemnú atmosféru. V našej ponuke osviežovačov vzduchu, vôní do bielizne, skrine aj práčky si vyberiete svoje obľúbené aróma, ktoré vás bude sprevádzať celý deň!

Ako si vybrať osviežovač vzduchu do bytu

Typ osviežovača vyberajte podľa spôsobu a miesta použitia. Chcete prevoňať bielizeň, toaletu, skriňu alebo veľká izba?

  • Vonné perly sa hodia pre prevoňanie menších miestností, ako je kúpeľňa, šatník alebo predsieň.
  • Vôňa do skrine alebo bielizníka prevoňajú vaše oblečenie, aj keď z neho už vyprchala vône aviváže. Osvieži navyše oblečenie, keď ich nestíhate zrovna vyprať. Skúste vonné vrecúška do skrine, vonné kartičky a ďalšie osviežovače textílií.
  • Osviežovač vzduchu dokáže zútulniť alebo osviežiť každý priestor. Nemusíte využívať len bytový sprej, štýlovým riešením je aróma difuzér, ktorý plní aj funkciu dekorácie.
  • Vôňa do práčky dodáva bielizni intenzívnu vôňu. Rozdiel ucítite hneď po otvorení práčky.
  • Osviežovače a vône do WC sú úplnou nevyhnutnosťou. Najobľúbenejšie sú osviežovače vzduchu v spreji. Svoj účel splní ale aj gélové vankúšiky alebo vonné karty.

Na notino.sk zaobstaráte kvetinové, ovocné, gurmánske, osviežujúca aj bylinkové vône, z ktorých si vyberiete tú najlepšiu – podľa svojich preferencií, nálady alebo príležitosti. Obklopte sa upokojujúce vôňou levandule, sladkou vôňou vanilky alebo napríklad romantickú vôňou jazmínu!

Náš tip: Hľadáte moderný spôsob, ako prevoňať byt? Vyskúšajte elektrický osviežovač vzduchu, ktorý navyše slúži ako dizajnový doplnok. Stavte na kvalitný ultrazvukový difuzér alebo elektrický aróma difuzér.

Ponúkame dizajnové osviežovače od overených značiek Sofira Decor Interior, Yankee Candle, Bath & Body Works, Glade či Culti. Tak ktorý osviežovač bielizne alebo vzduchu si vyberiete vy?