Holiace strojčeky na žiletky

Najpredávanejšie

Každý muž, ktorý túži vyzerať upravene, potrebuje kvalitné holiace pomôcky. S kvalitným strojčekom na holenie obmedzíte riziko porezania alebo podráždenia.

Ohoľte sa rýchlo, ľahko a precízne. A na notino.sk nájdete tie najlepšie holiace strojčeky na žiletky, strojčeky s výmennými hlavicami aj jednorazové strojčeky pre mokré holenie od Gillette, Wilkinson Sword, Captain Fawcett a ďalších preverených značiek. Strojčeky Gillete sú absolútnou jednotkou na trhu – sú špeciálne navrhnuté pre hladké a bezchybné oholenie.

Aký manuálny holiaci strojček pre mužov si vybrať?

  • Jednorazový planžetový holiaci strojček: Jednorazový holiaci strojček ocenia páni, ktorí sa holia len výnimočne a nechcú utrácať peniaze za holiaci strojček a náhradné žiletky či nože. Pánske holiace strojčeky na jedno použitie sú ľahké, skladné a nevyžadujú žiadnu starostlivosť.
  • Klasický holiaci strojček na žiletky: Kovový holiaci strojček na žiletky používajte spolu s holiacou penou. Oholí vás naozaj precízne a dohladka. Kvalitnejšie strojčeky dokonca odstraňujú odumreté kožné bunky! Jedna žiletka je vhodná na 5 až 7 holení.
  • Holiaci strojček s hlavicou: Pánsky holiaci strojček s náhradnými čepieľkami má praktický dizajn a vďaka otočnej hlavici bezpečne oholí aj na rizikových miestach. Samotný holiaci strojček vám vydrží pokojne aj roky, hlavicu je potrebné vymeniť už po niekoľkých týždňoch.

Ako správne oholiť fúzy v 4 krokoch

  1. Navlhčite tvár teplou vodou a naneste mydlo, gél alebo penu na holenie. Manuálny holiaci strojček bude ľahšie kĺzať po pokožke.
  2. Hoľte sa ľahkými jemnými ťahmi. Začnite citlivými miestami, krkom a bradou, až potom ohoľte tvár a fúziky.
  3. Čepele holiaceho strojčeka priebežne oplachujte a v prípade potreby znovu naneste prípravok na holenie.
  4. Na hladko oholenú a umytú tvár naneste hydratačný krém alebo vodu po holení.

Pánsky holiaci strojček na žiletky ani jednorazové strojčeky vás nezaujali? Hladko oholenú tvár docielite aj inak. Skúste elektrický holiaci strojček, ktorý vás efektívne zbaví fúzov, alebo britvu na holenie pre milovníkov klasického holenia.