Wilkinson Sword Premium Collectionholiaci strojček + žiletky 5 ks

4×
Wilkinson Sword Premium Collection holiaci strojček + žiletky 5 ks
Wilkinson Sword Premium Collection holiaci strojček + žiletky 5 ks
holiaci strojček + žiletky 5 ks
17,50

Kód: SWO01943 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 13. 8. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 13. 8. 2020

Popis produktu Wilkinson Sword Premium Collection

Ste klasik a nedáte dopustiť na tradičné metódy holenia? Holiaci strojček na klasické výmenné žiletky Wilkinson Sword Premium Collection v sebe spája jednoduchosť, eleganciu a výkonnosť. Ideálnou voľbou je preto pre mužov, ktorí chcú svojej pleti poskytnúť skutočný komfort.

Súčasťou balenia je aj 5 náhradných žiletiek s dvojitým ostrím a špeciálnou vrstvou PTFE pre minimalizáciu trenia a hladké holenie bez námahy. Odhaľte dokonale hladkú tvár pravého džentlmena.

Vlastnosti:

  • 100 % hladké oholenie tradičnou metódou
  • dvojité ostrie poskytuje výnimočný výkon
  • znižuje nežiaduce trenie, začervenanie a podráždenie pleti
  • jednoduchý kovový dizajn sa dobre drží v ruke
  • umožňuje pohodlné oholenie
  • ľahká výmena náhradných žiletiek
  • čepieľky 47 mm z nerezovej ocele s vrstvou PTFE

Ako používať:
Na navlhčenú tvár naneste prípravok na holenie a rovnomerne rozotrite. Potom si ohoľte tvár jemnými ťahmi holiaceho strojčeka.

O značke Wilkinson Sword

p>Počiatok značky Wilkinson Sword sa datuje do roku 1898, keď sa sečná zbraň zmenila na britvu, predchodcu dnešného holiaceho strojčeka. Od tohto roka sa začala dlhá cesta vývoja holiacich strojčekov a nových technológií, ktoré mužom a neskôr aj ženám uľahčovali osobnú hygienu.
V roku 1971 firma uviedla na trh prvý nástroj, kde čepeľ bola pevne uchytená v plastovom puzdre a nástroj tak bol oveľa bezpečnejší. V roku 1994 značka predstavila prvý dámsky holiaci strojček, ktorý dokázal ženy chrániť pred poranením.
Rok po roku ďalej firma predstavovala ďalšie novinky, ako napríklad štvorčepieľkový pánsky a dámsky holiaci systém, zavedenie titánových čepelí, jednorazové holiace systémy pre mužov aj ženy i rôzne kombinované holiace strojčeky. V roku 2010 Wilkinson Sword uviedla na trh revolučnú holiacu starostlivosť s hydratačným prúžkom, ktorý hydratuje pokožku priamo počas holenia.
Dnes je firma lídrom na svetovom trhu a ženy ani muži si už bez holiacich systémov Wilkinson nedokážu holenie predstaviť. Použite holiace strojčeky, ktoré majú vysokú účinnosť a sú k pokožke šetrné!  

Recenzie Wilkinson Sword Premium Collection