Prejsť na hlavný obsah

Blond vlasy

Krásna blond hriva je snom mnohých žien. Mnohé z nich neváhajú prírode trochu pomôcť a na blond sa odfarbiť alebo zosvetliť svoju prirodzenú farbu vlasov. Pamätajte však na to, že blond vlasy vyžadujú starostlivosť špeciálnych prípravkov, ktoré udržia ich krásny odtieň, hydratujú ich a dodajú im zdravý lesk.

 

Začnite starostlivým výberom šampónu na blond vlasy. Ideálne je vyberať špecializované prípravky, ktoré chránia blond farbu pred vymývaním. Pokiaľ máte chladný odtieň blond vlasov, budú pre vás vhodné takzvané silver či fialové šampóny, ktoré redukujú nežiaduci žltý nádych na vašich vlasoch.

Na výživu a hydratáciu použite po umývaní vlasov kondicionéry na blond vlasy a z času na čas použite aj intenzívne kúry a keratínové masky na vlasy. Nakoniec nevynechajte ani ochranu pred slnečným žiarením: použite napríklad lak na blond vlasy s UV filtrom.

V ponuke notino.sk nájdete širokú ponuku silver šampónov, kondicionérov aj masiek na blond vlasy. Ponúkame aj zosvetľujúci púder na blond vlasy, intenzívne kúry na farbené a melírované blond vlasy, špeciálne séra alebo emulzie na oživenie blond farby vlasov. Vyberte si zo širokého výberu značiek Matrix, Alfaparf Milano, Rene Furterer, Milk Shake, Paul Mitchell a ďalších.

Prečítajte si viac o blond vlasoch.

celý text skryť text