Prejsť na hlavný obsah

MATRIX

Matrix

Matrix, to sú farby pulzujúceho veľkomesta a nezáväzná vlna optimizmu. Je to sila sebavedomia a nekonečná hra s vlasmi. Vďaka poslaniu byť tou najfarebnejšou značkou sa Matrix pýši širokou škálou profesionálnej vlasovej starostlivosti, ktorú si môžeš dopriať v pohodlí domova aj ty.

Staň sa súčasťou Matrix, úprimnej a priateľskej vlasovej kozmetiky, ktorá je tu pre všetkých bez rozdielu. Arnie Miller, zakladateľ a kaderník s viac ako 20-ročnou praxou, spoločne so svojou ženou Sydell vybudovali značku, v ktorej mene sa odráža láska k vlasom, nekonečná inšpirácia a jednoduché riešenia. V roku 1980 tak vznikol Matrix – značka stvorená pre všetkých, ktorí sa neboja snívať, vystúpiť z davu a odviazať sa.

Pestrofarebná paleta produktov Matrix ti ponúka riešenie pre každý vlasový problém a typ vlasov. V bohatom portfóliu nájdeš napríklad kultový šampón Matrix Total Results High Amplify pre objem, výživný proteínový kondicionér, prepracovanú stylingovú starostlivosť, alebo aj 3 kompletné neutralizačné rady na potlačenie všetkých nežiaducich tónov vlasov.

Zver sa do rúk rozmanitej značky Matrix, ktorej veria profesionáli po celom svete a staraj sa o svoje vlasy presne tak, ako si zaslúžia. Aj u teba doma!

celý text skryť text