MATRIX

Matrix

Matrix, to sú farby pulzujúceho veľkomesta a nezáväzná vlna optimizmu. Je to sila sebavedomia a nekonečná hra s vlasmi. Vďaka poslaniu byť tou najfarebnejšou značkou sa Matrix pýši širokou škálou profesionálnej vlasovej starostlivosti, ktorú si môžeš dopriať v pohodlí domova aj ty.

Staň sa súčasťou Matrix, úprimnej a priateľskej vlasovej kozmetiky, ktorá je tu pre všetkých bez rozdielu. Arnie Miller, zakladateľ a kaderník s viac ako 20-ročnou praxou, spoločne so svojou ženou Sydell vybudovali značku, v ktorej mene sa odráža láska k vlasom, nekonečná inšpirácia a jednoduché riešenia. V roku 1980 tak vznikol Matrix – značka stvorená pre všetkých, ktorí sa neboja snívať, vystúpiť z davu a odviazať sa.

Pestrofarebná paleta produktov Matrix ti ponúka riešenie pre každý vlasový problém a typ vlasov. V bohatom portfóliu nájdeš napríklad kultový šampón Matrix Total Results High Amplify pre objem, výživný proteínový kondicionér, prepracovanú stylingovú starostlivosť, alebo aj 3 kompletné neutralizačné rady na potlačenie všetkých nežiaducich tónov vlasov.

Zver sa do rúk rozmanitej značky Matrix, ktorej veria profesionáli po celom svete a staraj sa o svoje vlasy presne tak, ako si zaslúžia. Aj u teba doma!

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Matrix – popredná profesionálna spoločnosť v oblasti starostlivosti o vlasy

Matrix je jednou z najpopulárnejších značiek vlasovej starostlivosti na svete. Najnovšia technológia, jednoduché použitie, opojné vône, ale hlavne zdravé a krásne vlasy. To je Matrix. V roku 1980 značku v Spojených štátoch založili manželia Arnie a Sydell Millerovi, pričom ich cieľovou skupinou boli prevádzkovatelia salónov krásy, koloristi, stylisti, vizážisti. Dnes je špičková vlasová kozmetika Matrix dostupná aj širokej verejnosti.

História značky Matrix

Svetoznáma americká značka bola založená v roku 1980. Manželia Arnie a Sydell Milleroví sa rozhodli vytvoriť rad vlastnej vlasovej kozmetiky, ktorá by pomohla kaderníkom rozvíjať podnikanie. Podnetom na založenie značky bolo to, že pán Miller si všimol, že na trhu s vlasovou kozmetikou nie je ucelený systém produktov, ktorý by pomáhal kaderníkom v ich práci a ich klientom umožnil kvalitne sa starať o vlasy i doma. Z tohto dôvodu založil spoločnosť Matrix. Komplexná ponuka produktov tejto značky bola navrhnutá tak, aby poskytla profesionálnu starostlivosť o vlasy a pomohla vytvoriť štýlové a kreatívne účesy.

Starostlivosť o vlasy Matrix je vhodná pre každý typ vlasov

Dnes sú výrobky kozmetickej značky Matrix ponúkané a používané v salónoch krásy po celom svete. V ponuke značky nájdete prípravky pre všetky typy vlasov. Nezáleží na tom, či sú tie vaše mastné, poškodené, suché, lámavé alebo rozštiepené - pomocou šampónov, kondicionérov, vyživujúcich olejov a ostatných výrobkov im Matrix rýchlo vráti späť ich zdravie a krásu.

Prečo si vybrať Matrix?

Matrix kozmetika ponúka produkty vysokej kvality za príjemné ceny, ktoré sú dostupné nielen pre salóny krásy, ale aj pre bežných ľudí. S výrobkami Matrix pracujú profesionálni kaderníci už dlhú dobu a sú veľmi spokojní s kvalitou a výsledkami. K výrobe svojich produktov značka používa moderné technológie, pokročilé metódy a výrobné postupy. Značka neustále zdokonaľuje rady svojich produktov, aby potešila zákazníkov a poskytla im vysoko kvalitné prípravky. Produkty sú rozdelené do niekoľkých produktových radov:

  • AMPLIFY – je rad prípravkov na problémy s jemnými vlasmi.
  • SLEEK LOOK – rada na dlhodobé uhladenie a ochranu proti štiepeniu.
  • CURL LIFE – pre majiteľky vlnitých vlasov.
  • COLOR SMART – rada na farbené vlasy, ktoré potrebujú zvýšenú starostlivosť a dôkladnú ochranu.
  • TRIX – rada, ktorá poskytuje rôzne typy fixácií, žiarivý lesk, výrazné efekty, uhladenie účesu.
  • BIOLAGE – rada, ktorá obsahuje výťažky z bylín a liečivých rastlín, ktoré blahodárne pôsobia na vlasy a pokožku hlavy.

Vzdelávanie je pre značku Matrix prvoradé

Značka Matrix ponúka všestrannú podporu, ktorú kaderníci potrebujú: od kvalitných a cenovo dostupných produktov až po ucelené vzdelávanie na mieru a kompletný marketing s využitím priamo v salónoch. Matrix je veľmi silný na poli vzdelávania a pomáha profesionálom stavať na ich zručnosti a ďalej ju rozvíjať, a to vďaka jedinečnému školiacemu programu. Jeden z najväčších školiacich tímov v odbore spolupracuje s profesionálnymi koloristami, vlasovými štylistami a majiteľmi salónov. Spoločne pomáhajú plniť sny, meniť nielen image zákazníkov v salóne, ale i samotný život kaderníkov.

Farba na vlasy Matrix

Profesionálne produkty, na ktoré sa môžete spoľahnúť, pretože si môžete byť istí výsledkom farbenia – to charakterizuje farby na vlasy Matrix. Farba na vlasy tejto značky je obľúbená u mnohých koloristov vďaka schopnosti vytvárať nasýtené odtiene, ktoré dokonale ladia s farbou prírodného vlasového pigmentu. Samozrejmosťou je pri použití farby na vlasy Matrix krásny a prirodzený lesk vlasov. Ten zabezpečujú ochranné zložky, ktoré sú v každej farbe obsiahnuté.

Matrix Biolage

Rad profesionálnej vlasovej kozmetiky Matrix Biolage je veľmi obľúbený u kaderníkov po celom svete a dokonca v Amerike je číslom jeden. Vlasová kozmetika Biolage obsahuje najčistejšie výťažky z rastlín celého sveta, ktoré blahodárne pôsobia na zdravie vlasov a starajú sa o ich hebkosť a lesk. Pre farbené vlasy odporúčame starostlivosť Biolage Essentials ColorLast. Farbené vlasy postupom času blednú a strácajú svoj lesk. Šampón a kondicionér Biolage Essentials Color Last so zložením inšpirovaným žiarivou orchideou pomáhajú udržiavať farebnú hĺbku, tón aj lesk vašich vlasov až po neuveriteľných 9 týždňov.

Sú vaše vlasy suché a bez života? Uhaste smäd suchých vlasov vďaka najmodernejšiemu zloženiu, inšpirovanému prírodnými vlastnosťami rastliny Aloe Vera, ktorá dokáže zadržiavať vodu. Šampón Biolage Essentials Hydra Source jemne umýva a čistí suché a poškodené vlasy a dodáva im potrebnú hydratáciu.

Rozmaznávajte svoje vlasy s Matrix šampónmi

Luxusné Matrix šampóny obsahujú vitamíny a výťažky z prírodných surovín, ktoré obmedzujú štiepenie a lámavosť vlasov. Navracajú oslabeným vlasom silu, lesk a zdravý vzhľad. Ak však chýba vašim vlasom potrebný objem vsaďte na šampón Matrix Total Results High Amplify obohatený o proteíny.  Šetrne sa stará o jemné vlasy bez objemu. Jemné zloženie vlasy čistí bez zaťaženia alebo poškodenia. Spľasnutým a jemným vlasom dodáva štruktúru a dlhotrvajúci objem.

Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy so značkou Matrix

Pre ženy, ktoré majú oslabené vlasy je olej na vlasy Matrix Advanced ExquisiteOil ako stvorený, pretože ich hĺbkovo vyživuje a posilňuje. Matrix maska na vlasy Total Results So Long Damage je zase liekom pre krehké a lámavé vlasy. Pri pravidelnom používaní masky spoločne so šampónom rovnakej rady, obmedzíte lámanie až o 83%. Ceramidy prenikajú hlboko dovnútra vlasu a vypĺňajú poškodené miesta. Tým sa vlasy stávajú silnejšími a pevnejšími a menej náchylnými na lámanie. Doprajte tak svojej korune krásy chvíľku regenerácie so značkou Matrix a ona vám to vrátia svojou vitalitou a krásou.