Prejsť na hlavný obsah

Darčekové balenie

Nebaví vás balenie darčekov? Zariadime to za vás!

Chcete niekoho potešiť a nemáte čas alebo neviete, ako originálne zabaliť darček z Notina? Nie je nič jednoduchšie než nechať tieto starosti na nás. Darček vám profesionálne a luxusne zabalíme a ozdobíme atlasovou stuhou. Perfektne vyzerajúci balíček potom už len odovzdáte, alebo ho necháte rovno poslať tomu, koho chcete obdarovať.

Koľko stojí darčekové balenie?

Darčekové balenie má jednotnú cenu 4,99 €. Pokiaľ budete chcieť objednané produkty rozdeliť do viacerých darčekových škatuliek, zaplatíte za každú zvlášť.

Ako darčekové balenie objednať?

Pred dokončením objednávky si stačí v košíku zakliknutím políčka vybrať možnosť darčekového zabalenia a zvoliť si konkrétny farebný variant. Následne určíte produkty zo svojej objednávky, ktoré si prajete zabaliť. Pokiaľ budete chcieť objednávku rozdeliť do viacerých balíčkov, stačí pridať ďalšie darčekové škatule a opäť vybrať, čo do nich má byť zabalené. Pri výbere rovnakých farebných variácií vám škatuľky označíme, aby ste ľahko spoznali, čo je v ktorej uložené.

Dá sa zabaliť skutočne každý produkt?

Službu darčekového balenia poskytujeme na väčšinu produktov, ktoré nájdete v našom e-shope. Produkty, ktoré do krabičky predsa len nepasujú, budú označené v náhľade sivo a nebudú sa dať na zabalenie zvoliť. Tieto produkty vám prídu spoločne v rovnakej objednávke, ale mimo darčekovej škatuľky.

Koľko produktov sa vojde do darčekovej škatuľky?

Do každej škatuľky balíme maximálne 3 kusy produktov, aby darčekový balíček vyzeral aj po otvorení vždy krásne a reprezentatívne. Pokiaľ si ich budete priať zabaliť viac, jednoducho si v ponuke zvolíte ďalšiu škatuľku. V rámci jednej objednávky si môžete nechať zabaliť produkty až do 4 darčekových škatuliek.

Je nutné, aby bola zabalená ako darček celá objednávka?

Nie, nie je to nutné. Pokiaľ si chcete objednať niečo iba pre seba, nezahrniete tieto produkty do výberu darčekového balenia a zostanú teda nezabalené.

Chcete poslať darček priamo obdarovanému?

Pokiaľ chcete niekoho prekvapiť, môžeme mu doručiť darček za vás. Adresu obdarovaného vyplňte ako dodaciu adresu na konci objednávky. Svoju adresu zadáte do fakturačnej adresy. Všetko ostatné už zariadime my. Objednávku môžete nechať zaslať iba na jednu adresu. Pokiaľ budete chcieť darčekom prekvapiť viacerých svojich blízkych, je potrebné vytvoriť vždy novú objednávku.

Kedy bude balíček doručený?

Na zabalení každého darčeka si dávame naozaj záležať. Z tohto dôvodu sa čas doručenia zásielky môže o 1 – 2 pracovné dni predĺžiť.

Nepoškodí sa darčeková škatuľka pri preprave?

Darčekové balenie vložíme vždy ešte do štandardnej expedičnej škatule, aby sa vaša krásne zabalená objednávka nijako nepoškodila.

Bude v balíku priložená faktúra?

Faktúru za tovar do zásielky vkladáme iba v prípade osobného odberu. Pri doručovaní objednávky dopravcom ju nájdete len vo svojom e-maile.

Možno vrátiť darčekovo zabalené produkty?

Áno, aj v prípade využitia darčekovej služby máte, samozrejme, nárok na vrátenie tovaru. Táto možnosť sa však vzťahuje iba na produkty samotné, nie na darčekové balenie.

Služba nie je aktuálne dostupná?

O profesionálne zabalenie objednávok sa stará špeciálny tím ľudí, ktorý si na každom balíčku dáva záležať. Počet darčekových balení denne je preto obmedzený. Službu môžete využiť zas nasledujúci deň.

Je darčekové balenie dostupné iba online?

Službu darčekového balenia poskytujeme aj priamo vo vybraných pobočkách:

BRATISLAVA:
CENTRAL

KOŠICE:
AUPARK