Filter

cenové rozpätie

Darčeky a akcie

Značka

Zobraziť ďalšie

Pre koho?

Hodnotenie

  •   203
  •   41
  •   3
  •   1
  •   1
Najpredávanejšie

Tipy na voňavé vianočné darčeky

Darujte svojim blízkym starostlivosť o krásu alebo luxusnú vôňu! Vhodne vybraným parfémom alebo kvalitnou kozmetikou potešíte celú rodinu, kamarátov aj svoju drahú polovičku. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky na Vianoce, s ktorými rozhodne nešliapnete vedľa.

V našej širokej ponuke vianočných darčekov nájdete niečo pre každého. Ponúkame úžasné darčeky pre ženy: skvelé parfémy, originálne vianočné darčekové sady kozmetiky alebo make-upu aj luxusné darčeky pre tých najnáročnejších.

Verte, že aj muži ocenia kozmetiku ako skvelý darček na Vianoce! Bradáčom môžete darovať darčekovú súpravu starostlivosti o ich starostlivo pestovanú bradu, tým ostatným zas všetko na dokonalé oholenie. Skvelým vianočným darčekom sú sprchovacie prípravky alebo pánsky parfém.

A mysleli sme aj na deti. Ukážte deťom, že kúpanie a starostlivosť o telo môžu byť zábava, a kúpte im vianočné kozmetické balíčky s postavičkami z ich obľúbených kreslených filmov! Pre malé dievčatká máme aj detské parfémy alebo úžasné ozdoby do vlasov.

Nechajte sa zlákať našimi voňavými darčekmi, potešte svojich blízkych a nezabudnite ani na seba! Vonná sviečka alebo relaxačné kúpeľové prípravky vás skvelo naladia na tú pravú vianočnú pohodu!

celý text skryť text