Parfémy Hugo Boss

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. K najpopulánejším patria kolekcie Hugo Boss The Scent, Boss Bottled, Boss Ma Vie či Hugo Boss Orange. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Hugo BOSS: Šéfujte svojmu štýlu

Len ťažko by ste dnes hľadali človeka, ktorý by nepoznal značku Hugo Boss. Za zhruba 100 rokov svojej existencie sa z malej spoločnosti s 20 krajčírkami stal Hugo Boss módnym gigantom, ktorý patrí k lídrom vo svete high-end obliekania a parfémov. Hugo Boss zamestnáva takmer 15-tisíc zamestnancov vo viac než 127 krajinách sveta.

Svoje široké portfólio a špičkovú kvalitu značka Hugo Boss zastrešila pod svojím claimom, ktorý sľubuje, že zákazníci značky Hugo Boss budú v každej situácii a za všetkých okolností dokonale oblečení. Či už ide o oblek Hugo Boss, topánky Hugo Boss, pánske či dámske vône, všetky módne kúsky pod značkou Hugo Boss ich zákazníkom vždy dokonale sadnú. Know-how značky Hugo Boss sa koncentruje v nemeckom Metzingeri, kde sa pred rokmi začal písať jej príbeh.

Korene značky Hugo Boss

Hugo Ferdinand Boss sa narodil 8. júla roku 1885 ako piate dieťa Heinricha Bossa a jeho ženy Luise, ktorí viedli vlastný obchod so spodnou bielizňou. V roku 1924 otvoril návrhár Hugo Boss svoju továreň na výrobu odevov. Zamestnával 20 až 30 krajčírok a výroba značky Hugo Boss sa zameriavala na kompletné odievanie.

Navzdory všetkým svetovým udalostiam, ktoré sa značky v priebehu rokov dotkli a v danej dobe ju definovali, pretrval brand Hugo Boss až do dnešných dní. V každom prípade je to práve súčasnosť, ktorá robí zo značky Hugo Boss to, čím je a čo ponúka svojim zákazníkom.

Hugo Boss ako HUGO a BOSS

Až do jari 2018 ste Hugo Boss okuliare, vône, Hugo Boss hodinky, šaty, oblek Hugo Boss, ale aj šľapky Hugo Boss našli pod jednotným logom a značkou Hugo Boss. Od jari 2018 sa však portfólio Hugo Boss rozdelilo na značku BOSS a HUGO. Obe ponúkajú oblečenie, doplnky aj parfémy rešpektujúce rovnaké vysoké štandardy kvality značky Hugo Boss. Takto rozdelené len lepšie uspokoja prianie cieľovej skupiny, na ktorú sa vo svojich kolekciách zameriavajú. Ktorá viac oslovuje vás?

Hugo. Boss.

Predovšetkým biznisové oblečenie v špičkovej kvalite, ale aj voľnočasovú módu pre mužov aj ženy nájdete pod značkou BOSS. Pánske hodinky Hugo Boss, šaty, parfémy Hugo Boss BOSS, ale aj všetko ďalšie v portfóliu značky BOSS sa vyznačujú vysokou sofistikovanosťou, vždy v prvotriednej kvalite a dizajne.

Pre každého, kto radšej udáva smer, ako ho nasleduje, je tu kolekcia Hugo Boss HUGO. Odvážny prístup aj ležérnosť odráža v sebe nielen oblečenie na každý deň, ale aj dámske vône Hugo Boss HUGO, hodinky alebo napríklad tenisky. Hugo Boss HUGO osloví predovšetkým mladších zákazníkov.

Vôňa Hugo Boss

Medzi značkami Hugo Boss BOSS a Hugo Boss HUGO sa vône Hugo Boss dlhodobo pohybujú na najvyšších priečkach obľúbenosti. Hugo Boss voda po holení alebo dezodorant doplňujú Hugo Boss EDT a EDP.

Pánske parfémy HUGO BOSS

Ikonou medzi pánskymi parfémami Hugo Boss sa stala kolekcia vôní Hugo Boss BOSS Bottled. Bestsellerom je toaletná voda Hugo Boss Bottled, na ktorej základe vznikol celý rad ďalších variantov. Hugo Boss Bottled Night, Hugo Boss Bottled Intense, Hugo Boss Bottled Unlimited aj varianty Tonic alebo Oud si zamilovali muži po celom svete.

V kolekcii BOSS Bottled nechýbajú ani vody po holení a dezodoranty. Darčeková sada Hugo Boss sa tak zaručene stane dokonalým darčekom pre každého moderného muža.

V čele ďalšieho mimoriadne úspešného radu Hugo Boss, ktorý omráčil zmysly mužov, stojí toaletná voda Hugo BOSS The Scent. Zvodná vôňa sa dočkala aj variantov v podobe Boss The Scent Private Accord, ešte hlbšej parfumovanej vody Boss The Scent Absolute alebo Boss The Scent Intense.

Hugo Boss vône nájdete aj na poličkách mladšej generácie mužov, pre ktorých sú určené parfémy Hugo Boss HUGO. Tú pravú vôňu nájdu v kolekciách Hugo Boss HUGO Man, HUGO Just Different, HUGO Reserved alebo HUGO Iced.

Dámske parfémy Hugo BOSS

Vône Hugo Boss pre ženy sú symbolom luxusu rovnako ako pánske parfémy Hugo Boss. Vône Hugo BOSS Ma Vie okúzlili ženy svojou jemnosťou a eleganciou. Obľúbená je nielen parfumovaná voda, ale aj toaletná voda BOSS Ma Vie, a nie div, že patrí k ikonám vo svete parfémov. Boss The Scent For Her je ďalšou ucelenou líniou, ktorá sa stala bestsellerom na trhu spolu s jej pánskym náprotivkom s názvom Boss The Scent For Him.

Neodolateľná zmyselnosť prestupuje celou touto kolekciou: od prvej a jedinečnej parfumovanej vody Boss The Scent cez hlbšiu a intenzívnejšiu Boss The Scent Absolute a Boss The Scent Intense až po parfumovanú vodu plnú túžby Boss The Scent Private Accord. Nech už si vyberiete akýkoľvek parfém Hugo Boss, vždy sa stane zmyslovou odmenou pre vás alebo dokonalým darčekom pre vašich blízkych.