Mastné vlasy

Máte vybrané
  • Mastné vlasy
Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   40
  •   21
  •   8
  •   3
  •   3
Najpredávanejšie

Čo na mastné vlasy a mastné lupiny naozaj pomáha?

Trápia vás mastné vlasy? Vystúpte z kolotoča každodenného umývania a schovávania vlasov do copu. Poznáme efektívnejšie riešenie!

Ako nemať mastné vlasy? Príčinou býva, okrem stresu, hormonálnej nerovnováhy či stravovania, používanie nevhodnej vlasovej kozmetiky. A tak je alfou a omegou výber vhodného šampónu na mastné vlasy, ktorý obmedzí mastenie vlasov a dodá im vzdušnosť a objem.

Odporúčaná starostlivosť o mastné vlasy

Šampón na mastné vlasy jemne vmasírujte do pokožky hlavy krúživými pohybmi. Vlasy nedrhnite a netlačte na pokožku. Vlasy oplachujte vlažnou alebo studenou vodou. Studená voda pomáha uzavrieť póry na pokožke hlavy, čím zároveň znížite mastenie vlasov.

Ak máte extrémne mastné vlasy, či dokonca mastné vlasy už po jednom dni, odborníci odporúčajú vlasy vytrénovať a intervaly medzi umývaním predlžovať. Čím častejšie totiž vlasy umývate, tým viac kožného mazu pokožka hlavy produkuje!

Lenže ako zakryť mastné vlasy bez umývania a schovávania v drdole? Vyskúšajte suchý šampón. Po nanesení budete mať vlasy svieže a krásne, akoby ste si ich práve umyli!

Čo pomáha na mastné vlasy okrem šampónu?

Ako na mastné vlasy, keď samotný šampón nestačí? Jeden až dvakrát týždenne vám pomôže maska na mastné vlasy. Vlasy vyživí a zbaví pokožku hlavy prebytočného mazu.

Na mastnú pokožku hlavy zaberá aj vlasový peeling, ktorý pleť zbaví nečistôt a zvyškov stylingových prípravkov. V oboch prípadoch je zlepšenie viditeľné už po prvej aplikácii!

Mastné lupiny a svrbenie

Mastiace sa vlasy a mastné lupiny idú často ruka v ruke. Na ne platí šampón na mastné lupiny, ktorý odstraňuje mastné šupinky a navyše zabraňuje tvorbe nových lupín až na niekoľko týždňov.

Ak vás trápi svrbenie, vyskúšajte šampón proti mastným vlasom s obsahom vitamínu E, ktorý vlasovú pokožku regeneruje a upokojí. Riešením sú aj prírodné šampóny na mastné vlasy. Nielenže upokoja podráždenú pokožku hlavy, ale vlasy aj nádherne prevoňajú!

Na notino.sk nájdete tie najlepšie prípravky na mastné vlasy za skvelé ceny od Kérastase, Framesi a ďalších odborníkov na vlasovú starostlivosť!