Rúže

Vedeli ste, že sú rúže najobdivovanejším ženským líčidlom? Žiadne líčenie nedokáže zmeniť výraz tváre tak dramaticky, ako rúž.

 

Na notino.sk nájdete iba kvalitnú starostlivosť o pery. Rúže vždy predávame v niekoľkých odtieňoch, ktoré sa nachádzajú pri každom produkte v záložke „vyberte variantu tovaru“. Značkové rúže sa nestierajú a na perách vydržia veľmi dlhú dobu. Pokiaľ si neviete rady s výberom toho pravého rúžu, potom vedzte, že klasický červený odtieň nevyjde z módy ani za desiatky rokov. Nezabudnite, že máte možnosť osobného odberu v Bratislave.

Prečítajte si viac o rúžoch.

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   115
  •   37
  •   11
  •   3
  •   2
Najpredávanejšie

Rúž na pery, neodmysliteľná pomôcka pre váš zvodný look

Používanie rúžu je najobľúbenejšou formou make-upu po celé desaťročia a nič nenasvedčuje tomu, že by sa mala táto skutočnosť zmeniť. Ide o nevyhnutnú súčasť každej kozmetickej tašky. Je to navyše jeden z mála produktov, ktorý vie nielen výborne doplniť líčenie, ale vyzerá dobre aj samostatne.

Aký efekt chcete rúžom na ústa dosiahnuť?

Efekt rúžov je rôzny. Niektoré sú vodeodolné, iné metalické či perleťové. Medzi jedny z najvyhľadávanejších patria dlhotrvajúce nezmývateľné rúže, rúže na zväčšenie objemu pier či rúže, ktoré sa neotláčajú. V ponuke je aj lesklý, matný a hydratujúci rúž.

Na stránke Notino nájdete aj sady rúžov. Niektoré obsahujú rúž na pery spolu s ceruzkou, balzam s rúžom, v iných nájdete niekoľko kusov rúžov v rôznych odtieňoch. Rozhodnúť sa môžete aj medzi sadou klasických alebo tekutých rúžov.

Odtiene

V dnešnom svete, ktorý je takpovediac posadnutý krásou a dokonalým výzorom, existuje takmer nekonečné množstvo odtieňov rúžov. V rôznych značkách nájdete od nude odtieňov, vhodných na každodenné líčenie, až po netradičné modré a zelené odtiene. Vo všeobecnosti platí, že ženám so svetlou pokožkou najviac pristanú broskyňové a ružové rúže. Koralový rúž je vhodný pre svetlý až stredne tmavý odtieň pokožky. Tmavšie pokožky viac znesú aj tmavé, vínové a fialové rúže na pery. Červený rúž je overenou klasikou, ktorá sa hodí každej žene.

Samostatnou kategóriou je čierny rúž. Vymyká sa všetkým štandardom a je vhodný pre odvážne ženy, ktoré sa neboja vyčleniť z davu. Čím je pokožka bledšia, tým kontroverznejšie tmavý, až čierny rúž na pery pôsobí. V ponuke ho má napríklad NYX značka kozmetiky.

Dermacol rúže

Medzi produktami Dermacol nájdete lesklé aj matné rúže. Veľmi obľúbeným je Dermacol rúž 16H Lip Colour. Tento intenzívny, dvojfázový rúž na perách zostáva až 16 hodín. Prvou fázou je farba, ktorá je rýchloschnúca. Za ňou nasleduje lesk na pery, dodávajúci prirodzenú sýtosť a vyživuje pery. Vhodný je na denné aj na večerné líčenie. Ak hľadáte dlhotrvácny rúž, Dermacol 16H Lip Colour je pre vás ten správny. K dispozícii je až v 20 odtieňoch, od slaboružovej cez intenzívnu červenú až po tmavú, fialovú. Kolekciou značky Dermacol sú aj matné rúže Matte Mania, ktoré ponúkajú 10 rôznych odtieňov. Nájdete medzi nimi jemné, ale aj výraznejšie ako sýta ružová, oranžová či dokonca modrá.

MAC rúže

Na Notino nájdete 8 kolekcií MAC rúžov. Kolekcia Amplified Creme Lipstick ponúka krémové rúže v 7 rôznych odtieňoch. Ide o kultové produkty spoločnosti MAC, ktoré perám dodávajú prostredníctvom krémovej receptúry jemný lesk. Rúže z radu Amplified boli ohodnotené ako jedny z najlepších MAC rúžov. Ďalšou krémovou kolekciou tejto značky je Cremesheen Lipstick, dostupný takisto v 7 odtieňoch. Cremesheen poskytuje o niečo menšiu pigmentáciu, no stále je veľmi obľúbený na denné aj večerné líčenie. Rúže oboch kolekcií sa veľmi dobre a jednoducho nanášajú. Matný efekt ponúkajú rúže radu Matte a Retro Matte. Samostatnou kategóriou je tekutý matný rúž Retro Matte Liquid, dostupný ako matný v 10 odtieňoch a ako matný s metalickým efektom v 7 odtieňoch.

L’Oréal rúže

Značka L’Oréal Paris ponúka širokú škálu odtieňov a tiež efektov, ktoré môžete rúžom dosiahnuť. K dispozícii sú od matných s vysoko pigmentovanými odtieňmi až po krémové rúže jemných farieb pre hladké, mäkké a hydratované pery. Nájdete tu napríklad hydratačný L’Oréal rúž Color Riche, dlhotrvajúci matný rúž a lesk na pery 2 v 1 L’Oréal Infallible, aj tekuté rúže s vysokým leskom z radu Brilliant Signature.

Rimmel rúže

Dvojfázový rúž s farbou a leskom na pery ponúka kolekcia Povocalips s viac ako 10 rôznymi odtieňmi a dlhotrvajúcim efektom. Rimmel Lasting Finish a The Only 1 takisto ponúkajú mnoho odtieňov dlhotrvácnych rúžov, poskytujúcich celodenný komfort a intenzívne, sýte farby. Rúž, ktorý bude hydratovať vaše pery, nájdete v kolekcii Moisture Renew New a saténový Rimmel rúž Stay Satin v 3 odtieňoch bude vašim nenahraditeľným pomocníkom najmä pri večernom líčení.

Bourjois rúže

Najvýraznejšou kolekciou značky Bourjois je Rouge Edition, kde nájdete dlhotrvajúci rúž, ktorý vydrží až 12 hodín. Súčasťou tejto kolekcie sú aj tekuté rúže Velvet s matným efektom vo viac ako 15 odtieňoch. Mäkký aplikátor tohto rúžu dodáva perám presné množstvo farby, vďaka čomu bude vaše líčenie dokonalé. Pre väčšiu intenzitu môžete aplikovanie po zaschnutí opakovať. Ďalšou veľmi obľúbenou kolekciou je Velvet the Pencil, rúž v ceruzke s matným efektom v takmer 10 rôznych odtieňoch, umožňujúci presné zvýraznenie vašich pier.

Maybelline rúže

Značka Maybelline, ktorá sa kozmetike venuje už viac ako 100 rokov, má vo svojom portfóliu od odvážnych sýtych cez jemné až po sofistikované matné a saténové efekty rúžov. Najvýraznejšou kolekciou rúžov značky Maybelline je Color Sensational. Táto kolekcia obsahuje hydratačné, matné, tekuté aj krémové rúže v jemných aj odvážnych odtieňoch vhodných na doplnenie večerného líčenia. Čo sa týka Maybelline matných rúžov, nájdete ich v kolekcii SuperStay (napríklad populárny dlhotrvajúci matný tekutý rúž Maybelline SuperStay Matte Ink, jeden z najpopulárnejších produktov značky vôbec), Color Sensational, Puma x Maybelline alebo Hydra Extreme.

Essence rúže

Essence rúže ponúkajú dlhotrvajúci Stay 8H Matte, hydratačný, lesklý a matný efekt. K dispozícii sú klasické aj tekuté prevedenia.

Či už je vašou prioritou farba rúžu, efekt plnších pier alebo preferujete tekuté rúže, z veľkého množstva značiek, kolekcií, efektov a farieb si na stránke Notino rozhodne nájdete to pravé. Nestierateľný rúž, rúž na zväčšenie pier či mnohé iné v niekoľkých variáciách a odtieňoch bez problémov nájdete v portfóliu mnohých značiek.