Prejsť na hlavný obsah

Vonné sviečky

Romantická večera vo dvojici, Vianoce, relaxovanie po náročnom dni - žiadna z týchto chvíľ sa nezaobíde bez vonnej sviečky. Dotvára čaro danej chvíle a my si tak konkrétnu vôňu už navždy spojíme s týmto momentom.

 

Vône totiž majú nad našou náladou veľkú moc. Vďaka voňavým sviečkam môžete ovplyvniť to, ako sa dnes budete cítiť. Stačí si len vybrať, škrtnúť zápalkou a užiť si obľúbenú vôňu.

Na notino.sk nájdete aromatické sviečky, ktorých vôňa vás zahreje a pohladí na duši. Vonia trebárs ako levanduľové pole, vanilka alebo tekvicový koláč. Mňam! Samozrejme nechýbajú ani vianočné sviečky, ktoré vám budú robiť spoločnosť počas pečenia koláčov a sledovania rozprávok.

A ak si potrpíte na dizajn, vyberajte z dekoratívnych sviečok. Štýlová dizajnová sviečka ozvláštni každý interiér!

Votívne sviečky

Ak radi striedate vône, alebo si nie ste istí, či vám vybraná vône vyhovuje, sú pre vás votívne sviečky to pravé. Ich hmotnosť býva okolo 50 g a horia približne 15 hodín. Votívne sviečky môžete tiež systematicky rozmiestniť v interiéri a prevoňať tak celý priestor.

Vonné sviečky v skle

Tieto luxusné sviečky perfektne zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Stala sa z nich obľúbená dekorácia i originálny darček, ktorý ocení každý milovník vonných sviečok. Sviečka v skle je navyše pomerne ekologická. Akonáhle dohorí, môžete dózu vymyť a použiť na niečo iné.

Sviečky s dreveným knôtom

Na chatu jazdiť nemusíte. Útulnú atmosféru navodíte aj doma v byte uprostred rušného mesta. Praskajúca sviečka má všetko, čo je k tomu potrebné: vydáva príjemné teplo, krásne vonia, a navyše praská ako oheň v krbe.

Vonné čajové sviečky

Hľadáte čajové sviečky do svietnika? Nemusíte sa uspokojiť len s obyčajnými bielymi sviečkami bez vône. Atmosféru pri stole alebo v spálni vám pomôžu navodiť vonné čajové sviečky. Horia rovnako dobre, a navyše budú voňať ako čerstvo vypraná bielizeň, kašmír alebo napríklad škorica. Ach!

Prírodné vonné sviečky

Prírodné sviečky sa vyrábajú zo sójového, včelieho, kokosového alebo rastlinného vosku a ich veľkou prednosťou je dlhšia doba horenia oproti parafínovým sviečkam. Sviečky z prírodného vosku dokonca uvoľňujú vôňu ešte v čase, kedy už nehorí.

Správne zvolená vonná sviečka je presne to, čo privedie atmosféru vášho domova k dokonalosti. Na notino.sk nájdete vonné sviečky, ktoré váš domov naplnia príjemnou vôňou presne podľa vašich predstáv, ale zároveň sa vďaka svojmu dizajnu môžu stať aj štýlovým doplnkom interiéru.

Či už hľadáte vianočné vonné sviečky alebo má sviečka slúžiť ako výnimočný darček pre vašich blízkych, z našej širokej ponuky si určite vyberiete. Medzi najobľúbenejšie značky patria Woodwick, THD, Kringle Candle, DW Home alebo Paddywax.

A ktoré vonné sviečky si nakoniec získajú vaše srdce? Budú to veľké sviečky v skle, aróma sviečky, sviečky z včelieho vosku alebo rovno celá sada vonných sviečok? Prečítajte si viac o kategórii vonné sviečky a vyberte si to najlepšie! 

celý text skryť text