Ochrana osobných údajov

   Prevádzkovateľ internetového obchodu www.notino.sk, spoločnosť Notino s.r.o. uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

   Chránime vaše údaje

   Všetky údaje našich zákazníkov sú zabezpečené proti akémukoľvek zneužitiu. Tieto dáta uchovávame na serveroch, ktoré sú v našom vlastníctve a sú umiestené v priestoroch spoločnosti. Servery nie sú pripojené do verejnej internetovej siete, takže nemôže dôjsť k ich neoprávnenému získaniu treťou stranou.

   Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri nákupe sú úplne dôverné a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Osobné údaje budú použité len pre nevyhnutné úkony spojené s vybavením objednávky.

   Na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a Notino, s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať.

   Kontaktná adresa

   Notino s.r.o.
   Bajkalská 9
   831 04 Bratislava – Nové mesto

   Emailová adresa: info@notino.sk

   Možnosti odhlásenia zo zasielania novinkových emailov (odstránenie adresy z databázy)

   1. v každej emailovej správe nájdete odkaz "zrušiť zasielanie newsletterov", po kliknutí na tento odkaz a potvrdení bude váš email vyradený z databázy
   2. v nastavení svojho účtu môžete zrušiť zasielanie novinkových emailov
   3. pošlite žiadosť na email info@notino.sk a váš email bude vyradený z databázy

   Možnosti odstránenia osobných údajov

   • v prípade, že máte záujem o odstránenie všetkých osobných údajov, kontaktujte nás na emailovej adrese info@notino.sk s touto žiadosťou. Bezodkladne odstránime všetky osobné či citlivé údaje.


    

   Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.

   Položky označené hviezdičkou * sú povinné.