Laky na nechty

Najpredávanejšie

Ukážte pazúriky! Najlepší lak na nechty je ten, ktorý sadne vašej osobnosti. Farbu laku môžete vyberať nielen podľa toho, aká ste, ale napríklad aj podľa nálady alebo ročného obdobia.

Trblietavý lak je ako stvorený na večierok, neónový lak na nechty zasa pre letné dni zaliate slnkom, zatiaľ čo francúzska manikúra je skvelá do práce. Vyberajte z desiatok odtieňov a typov lakov na nechty a nezabudnite tiež na pomocníkov pre modeláž nechtov a kvalitnú starostlivosť o nechty.

Gélový lak na nechty

Hľadáte dlhotrvajúci lak na nechty a túžite po vysokom lesku a ľahké aplikácii? Potom sú pre vás gél laky ako stvorené. Rýchlo schnú, vydržia až 3 týždne a sú odolné proti poškriabaniu. Na výber máte medzi dvoma typmi gélových lakov:

  • UV gély na nechty: UV gél sa vytvrdzuje v UV lampe. Nanáša sa po aplikácii podkladového laku (base coat) a pred finišom v podobe vrchného laku (top coat).
  • Gél laky bez lampy: Pri lakovaní nechtov sa zaobídete bez UV lampy. Lak rýchlo schne, dlho vydrží a jeho odlakovanie je veľmi jednoduché.

Spevňujúce laky na nechty

Trápia vás krehké nechty, ktoré sa štiepia a lámu? Ani vám nie je lakovanie nechtov zakázané. Stačí siahnuť po spevňujúcim laku na nechty. Perfektne nechty vyživí, regeneruje a dodá im zdravý a pestovaný vzhľad. Vyživujúci lak navyše využijete aj ako podklad pod farebný lak na nechty.

Čo na vás prezradí obľúbená farba laku na nechty?

Ste zástankyňou sýtych farieb, bezfarebných lakov alebo metalických odleskov? Farba o vás mnohé vypovedá:

  • Biely lak na nechty nie je záležitosťou len francúzskej manikúry. Biele nechty sú symbolom charakterný osobnosti, hodí sa na svadbu a sluší opálenej pokožke.
  • Mnoho ľudí ho má spojený so smútkom, pritom čierny lak na nechty symbolizuje oveľa viac. O jeho nositeľke hovorí, že je umelecká a tak trochu rebelská.
  • Červený lak na nechty nosia vášnivé a sebaisté ženy, zatiaľ čo ružový lak je lakom rojkov a romantických duší.
  • Ste odvážna, organizovaná a podnikavá a chcete byť vidieť? Toto všetko o vás hovorí modrý alebo fialový lak na nechty!
  • Nesmie chýbať ani žltý lak na nechty, ktorý je ako stvorený pre optimistické a priateľské ženy so zmyslom pre humor a chuťou experimentovať.

Ak túžite po nevšedných nechtoch, skúste matný lak na nechty, voľte výraznejšie odtiene, alebo každý necht nalakujte inou farbou. Nemáte času nazvyš? Stavte na rýchloschnúce laky na nechty, vďaka ktorým výrazne skrátite dobu lakovanie nechtov.

Možností je nekonečno, ale na notino.sk nájdete vždy kvalitné laky na nechty aj sady lakov na nechty od profesionálnych značiek OPI, Semilac Paris či Essie!

Hľadáte inšpiráciu? Skúste naše články s tipy na najlepšie letné nechty alebo trendy nechty na jar!