Sally Hansen Insta Dri

kvapky urýchľujúce zaschnutie laku

Sally Hansen Insta Dri kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
Sally Hansen Insta Dri kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
Sally Hansen Insta Dri kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
13,3 ml
5,90

Kód: SHN01895 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Kúpte si akékoľvek produkty značky Sally Hansen v hodnote aspoň 8 € a ako darček získate sadu štetcov na nechty.
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 21. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 20. 2. 2019
Sally Hansen Insta Dri
13,3 ml | 5,90

Popis kozmetiky Sally Hansen Insta Dri

Lak na nechty Sally Hansen Insta Dri vám v priebehu pár chvíľ zaistí krásne a upravené nechty.

Vlastnosti:

  • urýchľuje schnutie laku na nechtoch

Použitie:
Lak aplikujte ako posledný krok pri manikúre.

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.