Prejsť na hlavný obsah

Moroccanoil

O značke Moroccanoil

Kvalitná vlasová kozmetika s obsahom prvotriedneho arganového oleja, ktorý sa pre svoje blahodarné vlastnosti právom prezýva „marocké zlato.“ To je ikonická značka Moroccanoil, ktorej kúra Moroccanoil Treatment v podobe vyživujúceho oleja sa vo svete vlasovej starostlivosti stala doslova legendou.

Príbeh značky Moroccanoil sa začal písať v Izraeli, kde bola Carmen Tal – neskoršia spoluzakladateľka firmy – na cestách. Jej vlasy utrpeli poškodenie nešetrným farbením, a preto Carmen navštívila jeden z miestnych salónov krásy, kde sa pustili do nápravy vlasov špeciálnou olejovou kúrou. Výsledok Carmen tak ohromil, že sa okamžite začala zaujímať o to, aký prípravok kaderník použil. Tajomstvom bol mimoriadne cenný olej, získavaný z plodov arganovníka tŕnistého, ktorý sa vyskytuje výhradne v Maroku. V tej chvíli sa zrodil nápad na značku, ktorá teraz pomáha ženám po celom svete k viditeľne krajším vlasom.

Vyskúšajte legendárny olej Moroccanoil Treatment, ktorý vlasy zjemňuje, posilňuje a zaceľuje rozštiepené končeky, šampón pre objem Moroccanoil Volume, hydratačný rad vlasovej starostlivosti Moroccanoil Hydration, či kondicionér pre poškodené vlasy Moroccanoil Repair. Za pozornosť stojí aj praktický Moroccanoil suchý šampón, ktorý vás zachráni vždy, keď si nestihnete umyť vlasy, alebo tónovacia maska Moroccanoil Color Depositing. Pre majiteľky kučierok a vĺn je ako stvorený krém Moroccanoil Curl Defining Dream, s ktorým budú vlnité vlasy ešte krajšie.

celý text skryť text