Letné nechty 2020: Čo nás baví?

 

letné nechty, trendy na leto, lak na nechty

Kedy inokedy sa pohrať s manikúrou než v čase dovoleniek a letnej pohody? Veď hravé letné laky na nechty k slnečnému ročnému obdobiu skrátka patria. Vyberte si jednu z piatich farebných nechtových inšpirácií a privítajte leto v novom štýle!

 

Jemné pastelové nechty

Základom pastelových odtieňov býva najčastejšie biely alebo šedý tón, ktorý sa mieša s pestrou farbou. Vznikajú tak nežné farebné variácie, ako pri odtieňoch Peak Show a Candy Apple od značky Essie. Pastelové tóny dokonale podčiarknu opálenie a „obliecť“ si ich môžete pokojne aj do práce. Navyše práve púdrovoružová a mätová v studenom nude looku patrí k trendy farbám lakov na nechty 2020.

leto

Ombré nails

Vytvorte si jedinečné nechty na leto postupným prelínaním tmavého odtieňa do svetlého! Kombináciou modrej farby Essie Bikini So Teeny a laku Collistar v odtieni Bianco Latte dosiahnete štýlové ombré ľahko. Stačí mať po ruke hubku na umývanie riadu. Nechty najprv nalakujte svetlým lakom. Potom si z hubky odstrihnite malý kúsok, preneste na neho štetčekom druhú farbu a aplikujte ju dostratena na špičku nechta. Pre výraznejší efekt naneste dve vrstvy, ktoré potom ešte prelakujete bezfarebným top coatom, a top nechty 2020 sú na svete!

 letninehty 2

Farebná francúzska manikúra

Niektoré inšpirácie na nechty nikdy nesklamú, ako nesmrteľná francúzska manikúra. Tento rok budú letné nechty zdobené farebnými koncami namiesto klasických bielych špičiek. V kurze sú typicky letné farby na nechty – neónky, ako napríklad zelená Zap-Tastic, žltá Zesty alebo červená Sizzle od Makeup Revolution Neon. Polkruhy lakujte pomocou šablónok, aby ste mali istotu, že budú naozaj precízne.

 letninehty 3

Každý necht iný

Zabudnite na letné nechty zdobené jedným odtieňom, IN je striedanie dvoch odlišných farieb. Siahnite trebárs po svetlunko púdrovom laku s intenzívnym farebným krytím a gélovým efektom Pure Nude od NOBEA Festive, ktorý sa dokonale tón v tóne dopĺňa s výraznejším ružovým odtieňom Dusty Roses rovnakej značky. Striedajte ich pokojne nepravidelne a hravo!

 letninehty 4

Rôzne farby a vzory

Ako už predpovedali fashion weeky na začiatku roku, minimalizmus bude toto leto nežiaduci! Vizážisti totiž dali trendom v lakovaní nechtov nový grafický rozmer pásikov, bodiek a vlniek. Ale ako na to? Komplikovanejšie lakovanie vám pôjde od ruky pomocou špecializovaných šablón, bodky si potom vyžadujú pevné zápästie a ultratenký štetček alebo špáradlo. Na vytváranie vzorov sú obzvlášť vhodné rýchloschnúce laky s dlhotrvajúcim účinkom, ako je Maybelline Colorama, alebo laky na nechty s gélovým efektom bez použitia UV/LED lampy, ako je Sally Hansen Miracle Gel™.

letninehty 5

Naša rada na záver:

Nezabudnite, že z dlhotrvajúcej farby sa budete tešiť omnoho viac dní, ak pod ňu najprv nanesiete podkladový lak a nakoniec ju ošetríte top coatom.