Prejsť na hlavný obsah

Gosh

O značke Gosh

"Severská kvalita, inovatívne nápady a minimalistický dizajn – to je dánska značka Gosh. Čerpá inšpiráciu z najnovších trendov aj z každodenného života, zakladá si na použití kvalitných surovín a v jej portfóliu nájdete všetko potrebné pre dokonalé líčenie.

 

História značky Gosh sa začala písať v Kodani v roku 1945. Jej zakladateľ Einer Tjellsenom sa spočiatku venoval predaju liečiv, ale neskôr zákazníkom začal ponúkať aj dekoratívnu kozmetiku Gosh. Kozmetika tejto dánskej značky predstavuje spojenie nekompromisnej kvality, kreativity a prijateľnej ceny. Množstvo jej produktov je vegánskych.

V portfóliu značky Gosh nájdete dekoratívnu kozmetiku, parfémy a vlasovú starostlivosť. Medzi najobľúbenejšie produkty Gosh patrí maskara Gosh Catchy Eyes či maskara Gosh Rebel Eyes, ktorá vám dokonale zvýrazní mihalnice, dlhotrvajúci Gosh make-up X-ceptional, prirodzený Gosh BB cream alebo Gosh rúž Luxury Rose Lips. Za zmienku stojí aj Gosh sérum na rast mihalníc Growth Serum či podkladová báza Gosh Primer Plus +."

celý text skryť text