TANGLE TEEZER

O značke Tangle Teezer

Tangle Teezer – to sú legendárne kefy v štýlovom dizajne, ktoré v kaderníckom svete spôsobili doslova revolúciu. Za značkou Tangle Teezer stojí Shaun P., ktorý viac než 30 rokov pracoval v popredných kaderníckych salónoch.

 

Práve tam sa denne stretával s problémami pri rozčesávaní vlasov, a preto sa rozhodol vyvinúť kefu, ktorá vlasy ľahko rozčeše – a to bez ťahania. Po niekoľkých rokoch výskumu, vývoja a navrhovania dizajnu uzrela v roku 2007 svetlo sveta prvá kefa na vlasy Tangle Teezer Original s patentovanou technológiou dvoch typov ohybných zubov. Dlhšie zuby si poradia so zamotaním a uzlíkmi, kratšie zuby zase dodajú lesk a uhladenie. 

Keď raz Tangle Teezer vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť inú. Stačí si vybrať kefu presne na mieru svojim vlasom a potrebám. Tangle Teezer The Original sa skvele hodí pre namáhané vlasy so sklonmi k lámaniu, kefka s krytom Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do kabelky a na cesty a Tangle Teezer s rukoväťou Wet Detangling hravo rozčeše aj mokré a nepoddajné vlasy. Značka samozrejme nezabúda ani na vašich najmenších, a preto v jej ponuke nájdete aj kefy Tangle Teezer pre deti, určené na ich jemné vlásky.

Prečítajtie si viac o značke Tangle Teezer.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

TANGLE TEEZER: kefy na vlasy, ktoré si zamilujete!

Tangle Teezer patrí k pozoruhodným značkám v starostlivosti o vlasy. Krásne a zdravo vyzerajúce vlasy si žiadajú patričnú pozornosť z hľadiska výberu prípravkov vlasovej kozmetiky ako sú šampóny, kondicionéry a ďalšie. Niekedy sa však zabúda, aká dôležitá je aj mechanická starostlivosť. Tangle Teezer je absolútnym hitom medzi kefami pre ľahké a šetrné rozčesávanie suchých aj mokrých vlasov. Revolučný prístup v technológii, materiái i nevšedný dizajn urobili z kief Tangle Teezer svetový trhák v starostlivosti o vlasový porast detí i dospelých.

Používanie Tangle Teezer prináša veľmi komfortný, nenásilný spôsob, ako docieliť perfektne rozčesané vlasy bez rizika ich poškodenia alebo nepríjemného ťahania. Vďaka špecificky rozmiestneným štetinkám rôznych dĺžok z jemného ohybného materiálu je česanie až neuveriteľne ľahké. Poradí si aj s poriadne zamotanými či nepoddajnými vlnitými vlasmi. Vôbec nie je náhoda, že sa Tangle Teezer stal doslova celosvetovou senzáciou a kaderníckou megastar.

Kto je tvorcom geniálnej pomôcky a symbolu ľahkého česania? Anglický kaderník Saun Pulfrey vytvoril v roku 2004 prvý prototyp neobvyklej kefy, ale nezaznamenal žiadny väčší ohlas. Záujem investorov nezískal ani v televíznej šou pre prezentáciu podnikateľských príležitostí, napriek tomu sa odmietol vzdať a ďalej bol presvedčený o sile svojho nápadu. O rok neskôr na veľtrhu v Birminghame zaujali jeho výrobky zástupcu e-shopu Boots a začal sa predávať čierny Tangle Teezer. Definitívny zlom a naozajstný úspech prišiel s ružovým variantom. Zisky rástli závratným tempom a prichádzalo jedno ocenenie za druhým.

Dnes je Tangle Teezer najpredávanejšou vlasovou kefou vo Veľkej Británii a vo svete sa každú minútu predá osem kúskov. K dispozícii je niekoľko radov a mnoho farebných variácií. Tangle Teezer Original si zamiluje úplne každý. Skvelý ergonomický tvar ako robený pre jednoduché uchopenie, vôbec žiadne ťahanie, minimálna námaha a výsledkom sú krásne lesklé vlasy a zdravý vzhľad. Tangle Teezer Compact môžete mať so sebou vždy a všade. Vďaka menšej veľkosti sa preň nájde miesto v každej taške alebo kabelke. Tangle Teezer Aqua Splash bol vyvinutý najmä na rozčesávanie mokrých vlasov a Tangle Teezer Salon Elite ponúka úplne nový vylepšený dizajn.

Kefy Tangle Teezer určite patria k základnému „must have“ vo vašej kozmetickej výbave. Mimoriadne spojenie úžitkových vlastností s neobvyklým dizajnom a variabilita použitia pre všetky typy vlasov robí z Tangle Teezer čarovnú záležitosť za dostupnú cenu. Zabudnite na lámanie a štiepeniu končekov, poškodené korienky, nepríjemné ťahanie – je tu éra Tangle Teezer!