Prejsť na hlavný obsah

TANGLE TEEZER

O značke Tangle Teezer

Tangle Teezer – to sú legendárne kefy v štýlovom dizajne, ktoré v kaderníckom svete spôsobili doslova revolúciu. Za značkou Tangle Teezer stojí Shaun P., ktorý viac než 30 rokov pracoval v popredných kaderníckych salónoch.

 

Práve tam sa denne stretával s problémami pri rozčesávaní vlasov, a preto sa rozhodol vyvinúť kefu, ktorá vlasy ľahko rozčeše – a to bez ťahania. Po niekoľkých rokoch výskumu, vývoja a navrhovania dizajnu uzrela v roku 2007 svetlo sveta prvá kefa na vlasy Tangle Teezer Original s patentovanou technológiou dvoch typov ohybných zubov. Dlhšie zuby si poradia so zamotaním a uzlíkmi, kratšie zuby zase dodajú lesk a uhladenie. 

Keď raz Tangle Teezer vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť inú. Stačí si vybrať kefu presne na mieru svojim vlasom a potrebám. Tangle Teezer The Original sa skvele hodí pre namáhané vlasy so sklonmi k lámaniu, kefka s krytom Tangle Teezer Compact Styler je ideálna do kabelky a na cesty a Tangle Teezer s rukoväťou Wet Detangling hravo rozčeše aj mokré a nepoddajné vlasy. Značka samozrejme nezabúda ani na vašich najmenších, a preto v jej ponuke nájdete aj kefy Tangle Teezer pre deti, určené na ich jemné vlásky.

Prečítajtie si viac o značke Tangle Teezer.

celý text skryť text