Hnedá farba na vlasy

Odporúčané

Oživte svoje hnedé vlasy a doprajte im luxusnú starostlivosť. Hnedá farba na vlasy ponúka nespočetne veľa odtieňov – od studených až po teplé. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky ten pravý.

Hnedá farba na vlasy má nespočetne veľa variant - od popolavohnedej, zlatohnedej, cez svetlo- či bledohnedú, ať po gaštanovú, orieškovú, medovo hnedú či karamelovú. Vyskúšať ich môžete všetky!

Nie ste ešte rozhodnutá? Vyskúšajte si len pár dní vo svojom vysnenom odtieni a zistíte, či sa k vám hodí. Nestačí, aby vám farba pristala. Vy sami sa v nej musíte cítiť skvelo. Pokiaľ hľadáte krátkodobú zmenu, oživenie alebo skúšku odtieňa, siahnite po zmývateľných farbách na vlasy. Oslnivá svetlo- alebo tmavohnedá farba na vlasy vám tak vydrží len pár dní a týždňov a vy zistíte, ktorý odtieň bude najlepší.

Na zakrytie šedín a pre výraznú žiarivú hnedú farbu, ktorá vydrží mesiace, siahnite po permanentnej farbe na vlasy.

Tak trochu iná hnedá farba na vlasy

Aj keď možno máte hnedé vlasy od prírody, vždy môžete ich prirodzenú farbu zvýrazniťFarba na vlasy totiž nemusí nutne vyjadrovať radikálnu zmenu. Vyberte si podobný odtieň, ako je ten váš, a užite si žiarivo lesklé vlasy!

Farbenie vlasov doma Starostlivosť o farbené vlasy