Zmývateľné farby na vlasy

Najpredávanejšie

Nájdte svoj štýl so zmývateľnými farbami na vlasy!

Čakajú vás dôležité akcie a chcete aspoň na pár týždňov zvýrazniť farbu svojich vlasov? Stačí staviť na profesionálnu starostlivosť v podobe zmývateľných farieb na vlasy. Môžete tak zjednotiť farbu vlasov a podčiarknuť ich prirodzený tón alebo zmeniť odtieň a vyskúšať si niečo úplne iné.

Takisto dobre vám vymývacia farba na vlasy môže pomôcť pri zakrývaní šedín a dofarbovaní odrastov. Pri používaní zmývateľnej farby na vlasy sa nemusíte báť neslušivého odtieňa, ktorého by ste sa dlho zbavovali. Pigmenty týchto farieb sa z vlasov ľahko vymývajú, a tak môžete často experimentovať a objavovať nové a nové farebné odtiene a kombinácie.

Druhy vymývateľných farieb na vlasy

Vyživujúca farbiaca maska na vlasy, šampónová farba na vlasy alebo farebný sprej na šediny? Možností máte celý rad:

Farebná maska na vlasy

Hľadáte farbenie a starostlivosť o vlasy v jednom kroku? Potom budú pre vás farebné masky na vlasy najlepšou voľbou! Vlasom dodajú výživu a lesk a zvýraznia ich farbu. Predovšetkým na svetlých vlasoch dokážu farbiace masky na vlasy vytvoriť výrazné efekty. A ak sa s tým správnym odtieňom netrafíte, nemusíte sa báť, po niekoľkých umytiach farbu ľahko vymyjete.

Farebný šampón na vlasy

Farbiace šampóny na vlasy sú klasikou medzi vymývacími farbami. Stačí vmasírovať do vlhkých vlasov a po niekoľkých minútach opláchnuť. Zvoliť si môžete tónovací farbiaci šampón na vlasy, ktoré sú šedivé, no môžete dosiahnuť aj veľmi výrazné odtiene.

Farebný sprej na vlasy

Nastriekať, nechať zaschnúť a ísť. Takto jednoducho vám pomôže farba na vlasy v spreji. Perfektne sa hodí, keď chcete vlasy ozvláštniť výraznou farbou na špeciálnu príležitosť a potom ju ľahko vymyť. Existujú však aj farbiace spreje na vlasy, ktoré prirodzene zakrývajú šediny alebo riedke miesta vo vlasoch.

Maskara na vlasy

Rýchlo a efektne zakryje odrasty či šediny. Maskary na vlasy pôsobia prirodzene a ľahko ich vymyjete už po prvom umytí šampónom.

Farbiaca pena na vlasy

Zvýrazní vašu prirodzenú farbu, zakryje šediny a navyše často vlasy zafixuje do požadovaného tvaru. Farebná pena na vlasy predstavuje jednoduchý spôsob farbenia, ktorý zvládne každý.

Pripravte sa na farbenie: test znášanlivosti

Ani pri zmývateľných farbách na vlasy nezabúdajte na prípadné alergické reakcie na farbu, ktoré sa môžu objaviť. Postupujte vždy podľa návodu a pred samotným farbením vlasov aplikujte malé množstvo farby najlepšie na pokožku za uchom a vyčkajte ideálne 48 hodín.

Nezabúdajte ani na praktické pomôcky, ktoré vám môžu zjednodušiť celé farbenie vlasov: starý uterák alebo košeľu na zakrytie ramien, ochranné rukavice (pokiaľ nie sú súčasťou balenia) a akýkoľvek denný alebo hydratačný krém na pokožku v okolí vlasov.

Nebojte sa experimentovať a objavte kúzlo vymývacích farieb na vlasy aj vy. Vyskúšajte napríklad úžasné farbiace masky Maria Nila s veľkým množstvom farebných odtieňov!