Zmývateľné farby na vlasy

Čakajú vás dôležité akcie a chcete aspoň na pár týždňov zvýrazniť farbu svojich vlasov?

 

Stačí staviť na profesionálnu starostlivosť v podobe zmývateľných farieb na vlasy. Môžete tak zjednotiť farbu vlasov a podčiarknuť ich prirodzený tón alebo zmeniť odtieň a vyskúšať si niečo úplne iné.

Takisto dobre vám vymývacia farba na vlasy môže pomôcť pri zakrývaní šedín a dofarbovaní odrastov. Pri používaní zmývateľnej farby na vlasy sa nemusíte báť neslušivého odtieňa, ktorého by ste sa dlho zbavovali. Pigmenty týchto farieb sa z vlasov ľahko vymývajú, a tak môžete často experimentovať a objavovať nové a nové farebné odtiene a kombinácie.

Pripravte sa na farbenie: test znášanlivosti

Ani pri zmývateľných farbách na vlasy nezabúdajte na prípadné alergické reakcie na farbu, ktoré sa môžu objaviť. Postupujte vždy podľa návodu a pred samotným farbením vlasov aplikujte malé množstvo farby najlepšie na pokožku za uchom a vyčkajte ideálne 48 hodín.

Nezabúdajte ani na praktické pomôcky, ktoré vám môžu zjednodušiť celé farbenie vlasov: starý uterák alebo košeľu na zakrytie ramien, ochranné rukavice (pokiaľ nie sú súčasťou balenia) a akýkoľvek denný alebo hydratačný krém na pokožku v okolí vlasov.

Nebojte sa experimentovať a objavte kúzlo vymývacích farieb na vlasy aj vy. Vyskúšajte napríklad úžasné farbiace masky Maria Nila s veľkým množstvom farebných odtieňov!

celý text skryť text

Najpredávanejšie