L’Oréal Paris Magic Retouch

sprej pre okamžité zakrytie odrastov

13×
L’Oréal Paris Magic Retouch sprej pre okamžité zakrytie odrastov
L’Oréal Paris Magic Retouch sprej pre okamžité zakrytie odrastov
Doprava zadarmo
odtieň Dark Blonde 75 ml
7,60

Kód: LOR2444 | Viac než 20 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 23. 8. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 23. 8. 2019
L’Oréal Paris Magic Retouch
odtieň Dark Blonde 75 ml | 7,60

Popis produktu L’Oréal Paris Magic Retouch

Popis:
L’Oréal Paris Magic Retouch je dočasný farebný sprej v prírodných odtieňoch, ktorý v jedinom kroku prekryje šedivé odrasty. Tajomstvom spreja je farebný pigment, ktorý dokonale priľne k vlasu a bezpečne vydrží až do ďalšieho umytia vlasov šampónom.

Vďaka spreju L’Oréal Paris Magic Retouch dosiahnete zázračného prekrytia šedín za niekoľko málo sekúnd. Po aplikácii zjemňuje Magic Retouch farebný prechod vlasov a k vlasu dokonale priľne. Zároveň rýchlo zasychá a dodáva vlasom jemnú textúru.  

Účinky:

  • prekryje šedivé odrasty 
  • zjemňuje farebný prechod vlasov
  • k vlasu dokonale priľne 
  • rýchlo zasychá a dodáva vlasom jemnú textúru 

Ako aplikovať:
Prípravok pretrepať. Aplikujte na šedivé vlasy, odrasty alebo kontúry. Na záver môžete vlasy a pokožku eště jemne pošúchať prstami pre prirodzenejší efekt. Upravte vlasy a vytvorte konečný styling.  

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.