Preliv na vlasy

Oživte si farbu vlasov alebo im dodajte na pár týždňov nový vzhľad! Vďaka prelivu na vlasy získate úžasne žiarivú farbu vlasov bez ich zbytočného poškodenia.

Čo je preliv na vlasy?

Preliv na vlasy alebo semipermanentná farba na vlasy je typ dočasnej farby na vlasy, ktorej farebné pigmenty neprenikajú hlboko do vlasového vlákna, ale držia sa na povrchu a postupne sa vymývajú. Prelivy majú strednú schopnosť krytia a stredne dlhú výdrž.

Kedy radšej použiť preliv než permanentnú farbu na vlasy?

  • Ak potrebujete krátkodobé nafarbenie na špeciálnu príležitosť.
  • Ak si chcete oživiť súčasnú farbu vlasov a docieliť prirodzený vzhľad.
  • Ak premýšľate nad novou farbou, ktorú si vyskúšate len na pár týždňov.
  • Ak chcete, aby sa farba prirodzene vymývala a na hlave sa vám postupne neobjavili výrazne ohraničené odrasty.
  • Ak hľadáte pre vlasy jemnejšie a šetrnejšie riešenie, než aké ponúka permanentná farba na vlasy.

Ako dlho vydrží preliv na vlasy?

Preliv na vlasy najčastejšie vydrží 4 – 15 umytí, vymyjete ho tak obvykle za niekoľko týždňov. Ak hľadáte farbu na skúšku, ktorá sa vymyje ešte skôr,  siahnite po zmývateľnej farbe na vlasy.

Akú semipermanentnú farbu na vlasy vybrať?

S farebným prelivom na vlasy sa nebudete nudiť! Populárny ružový preliv na vlasy z vás urobí hviezdu každého letného festivalu alebo dovolenky. S modrým alebo fialovým prelivom na vlasy nikdy nezapadnete v dave. Myslite ale na to, že farebný preliv najlepšie chytí na blond vlasy, na tmavých vlasoch nemusí byť farba optimálna.

Ak sa radšej držíte osvedčenej klasiky, oživte si vlasy semipermanentnou farbou v podobnom odtieni ako je vaša. Vyberte si podľa svojej aktuálnej farby ryšavý, čierny, hnedý alebo blond preliv na vlasy, ktorý vlasom dodá žiarivý lesk.

Na notino.sk nájdete profesionálne prelivy na vlasy a semipermanentné farby na domáce použitie. Vyberte si z ponuky tých najlepších prelivov na vlasy L´Oréal Paris, Garnier alebo Inebrya a užite si novú vizáž.