L’Oréal Paris Casting Creme Gloss

farba na vlasy

14×
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
_Ee3GSwRo0s
jexqqVCxOAI
N8wKUiQGa60
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss farba na vlasy
5,50
Zľava 20%
Kód: LOR0961 | Viac než 20 ks na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

ks
Darček pre vás
Všetky produkty vlasovej starostlivosti sme pre vás zlacnili o 15 %. Akcia platí len do nedele.
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 21. 1. 2019
Osobný odber
pondelok 21. 1. 2019
L’Oréal Paris Casting Creme Gloss
odtieň 600 Light Brown | 4,40

Popis kozmetiky L’Oréal Paris Casting Creme Gloss

Popis:
L’Oréal Paris Casting Crème Gloss je šetrná farba na vlasy bez amoniaku. Poskytne vám optimálne prekrytie šedivých vlasov a zároveň budú vaše vlasy žiarivo lesklé. Farba je k dispozícií v mnohých prirodzených odtieňoch pre dosiahnutie dokonalého efektu po dobu až ôsmych týždňov. Vaše vlasy budú zosvetlené o 1 tón, pri odtieňoch Glossy Blonds až o 2 tóny. Farba Casting  Crème Gloss neobsahuje amoniak a tak je vhodná i pre prvé farbenie vašich vlasov. Je obohatená o patentovaný komplex starostlivosti, ktorý nepoškodzuje vaše vlasy a zároveň im dodáva hebkosť a žiarivý lesk. Doprajte si farbu Casting Crème Gloss od značky L’Oréal Paris, ktorú môžete nanášať doma s kvalitnými profesionálnymi výsledkami.

Účinky:

  • šetrné farbenie bez amoniaku
  • 70% prekrytie šedivých vlasov
  • prirodzené farebné odtiene
  • trvanlivosť až 8 týždňov

Zloženie:

  • patentovaný komplex starostlivosti pre jemné a žiarivé vlasy

Ako aplikovať:
Príprava:
Nasaďte si ochranné rukavice a na ramená si dajte uterák, aby ste chránili vaše oblečenie. Otvorte tubu s farbiacim činidlom a celý jeho obsah vlejte do tuby s oxidačným činidlom. Tubu uzavrite s použitím aplikátora. Zmes dobre premiešajte, aby ste získali homogénnu zmes.
Okamžite po premiešaní odlomte špičku aplikátora flakónu, aby ste zabránili vystreknutiu farbiacej zmesy.

Varianta 1: Vaša vlasy sú prírodné
Vlasy ste si ešte nikdy predtým nefarbili. Naposledy ste si farbili vlasy pred 3 a viac mesiacmi.
Navlhčite si vlasy, bez toho, aby ste si ich umyli. Zľahka vysušte. Aplikujte na vlasy pramienok po pramienku pomocou použitia tuby s aplikátorom. Zvyšok zmesi použite na celú dĺžku vlasov, vrátane končekov. Použite všetku zmes z tuby. Vlasy dôkladne premasírujte, aby farba pôsobila rovnomerne po celej dĺžke vlasov.
Nechajte pôsobiť 20 minút. Aby vám farba dobre prekryla i šedivé vlasy, nechajte pôsobiť o 5 minút dlhšie. Pri vlasoch po trvalej ondulácií do 1 týždňa nechajte pôsobiť len 15 minút.
Aby ste predišli škodám, ktoré by vám mohol spôsobiť zvyšok nepoužitej farbiacej zmesi, nikdy ho neskladujte, ale okamžite spolu s aplikačným flakónom vyhoďte.

Varianta 2: Vaše vlasy boli farbené počas posledných 3 mesiacov
Vlasy sú farbené počas 3 mesiacov a menej.
Navlhčite si vlasy, bez toho, aby ste si ich umyli. Zľahka vysušte. Aplikujte farbiacu zmes ku korienkom. Dôkladne premasírujte. Nechajte pôsobiť 15 minút. Aby vám farba dobre prekryla i šedivé vlasy, nechajte pôsobiť o 5 minút dlhšie. Pri vlasoch po trvalej ondulácií do 1 týždňa nechajte pôsobiť len 10 minút.
Potom aplikujte farbiacu zmes po celej dĺžke vlasov. Použite všetku zmes z tuby. Vlasy dôkladne premasírujte, aby farba pôsobila rovnomerne. Nechajte pôsobiť ešte 5 minút.

Opláchnutie a záverečná starostlivosť:
Vlasy dôkladne oplachujte vlažnou vodou až dovtedy, kedy bude voda číra. Na celú dĺžku vlasov naneste záverečnú starostlivosť. Vmasírujte a nechajte pôsobiť 2 minúty, potom opláchnite. Uschovajte zvyšok záverečnej starostlivosti pre ďalšie použitie po umytí vlasov k predĺženiu lesku a žiarivosti farby.

Rady pre perfektný výsledok farbenia:
Navlhčite si pred aplikáciou vlasy. Zjednodušíte tak aplikáciu a zaistíte rovnomerné zafarbenie vlasov. Aplikujte malé množstvo hydratačného krému na pokožku okolo vlasov, zabránite tak jej zafarbeniu. Dajte si dole šperky, aby ste zabránili ich znečisteniu.
Predtým, než si dôkladne prepláchnete vlasy, premasírujte ich malým množstvom vlažnej vody, aby farba mohla rovnomerne pôsobiť po celej dĺžke vlasov. Po použití záverečnej starostlivostisi prepláchnite vlasy studenou vodou, zaistíte tak vašim vlasom maximálny lesk. Používajte výrobky od L’Oreal Paris, ktoré sú špeciálne určené pre farbené vlasy a zaistia vám dlhotrvajúci lesk a žiarivosť vašej farby: Elseve Color Vive.
V prípade, že máte melírované vlasy a prajete si zjednotiť ich farbu do prirodzeného vzhľadu, použite odtieň, ktorý je blízky vašej prirodzenej farbe vlasov.

Bezpečnostné upozornenie: Pozorne čítajte pred použitím
Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
Test musí byť uskutočnený 48 hodín pred každou aplikáciou tohto produktu, lebo alergia sa môže rozvinúť náhle aj po predchádzajúcej bezproblémovej aplikácií tohto alebo iného farbiaceho produktu.

Dôležité: Tento výrobok môže v ojedinelých prípadoch spôsobiť alergickú reakciu i s vážnymi následkami. Aby ste znížili riziko možnej alergickej reakcie, je nutné dodržiavať nasledujúce inštrukcie: Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie. Nefarbite si vlasy, pokiaľ: máte vyrážku na tvári alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy. Ste si už niekedy zaznamenali nejakú reakciu po farbení vlasov. Ste v minulosti zaznamenali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou.

Ako vykonať test citlivosti:
Dajte si dole náušnice. Naneste farbiace činidlo pomocou vatovej tyčinky za ušný lalôčik na oblasť cca 1 cm2. Nechajte zaschnúť a opakujte aplikáciu. Flakón s farbiacim činidlom potom starostlivo uzavrite a uchovajte pre aplikáciu po 48 hodinách. Počas 48 hodín toto miesto neomývajte, nezakrývajte a nedotýkajte sa. Ak počas tejto doby spozorujete svrbenie, pálenie či začervenanie pokožky okolo alebo v oblasti aplikácie prípravku, prípravok neaplikujte.

Zvláštne pokyny:
V prípade, že počas aplikácie prípravku spozorujete podráždenie, pálenie, svrbenie v oblasti vlasovej pokožky, okamžite prípravok opláchnite vlažnou vodou a ďalej ho neaplikujte. Ak spozorujete zrýchlenie dýchania, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc. Ďalšie použitie farby konzultujte s lekárom.
Ak spozorujete počas dňa po aplikácií produktu nejaké neobvyklé reakcie ako podráždenie, začervenanie či vyrážky na vlasovej pokožke alebo koži, alebo opuchnutie tváre či očí, pľuzgiere alebo mokvanie na koži alebo/a vlasovej pokožke, odporúčame konzultáciu s lekárom.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu produktu s pokožkou a očami. Nepoužívajte k farbeniu rias a obočia. Pri zasiahnutí očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Pokiaľ nosíte kontaktné šošovky, vytiahnite ich pred vyplachovaním. Používajte rukavice, ktoré sú súčasťou balenia. Po aplikácií produktov vlasy dôkladne opláchnite. Prípravu a aplikáciou produktu vykonajte len v dobre vetraných priestoroch. Nevdychujte, nepožívajte. Akékoľvek otázky ohľadne citlivosti vašej pokožky konzultujte s vašim lekárom. Nepoužívajte na farbenie fúzov a brady alebo k iným účelom okrem farbenia vlasov. Vyhnite sa zbytočnému kontaktu produktu s pokožkou. Po preparácií, zosvetľovaní, dlhodobom narovnávaní vlasov vyčkajte minimálne 14 dní pred aplikáciou produktu. Nepoužívajte na vlasy farbené henou a priamymi farbami.

Postupujte podľa návodu na použitie.

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.