Prejsť na hlavný obsah

Olaplex

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Vlasovú kozmetiku OLAPLEX si môžete dopriať aj v pohodlí svojho domova. Súčasťou OLAPLEX domácej starostlivosti je ošetrujúca starostlivosť predlžujúca trvanlivosť farby OLAPLEX No.3, šampón OLAPLEX No.4 a kondicionér OLAPLEX No.5. Všetky tieto produkty obsahujú účinnú látku OLAPLEX, ktorá ako jediná dokáže rekonštruovať disulfidové väzby vo vlasoch. Výsledkom sú pevné, zdravé a lesklé vlasy, ktoré sa nelámu a neštiepia sa.

celý text skryť text

PROFESIONÁLNA STAROSTLIVOSŤ

Vlasová starostlivosť OLAPLEX zaisťuje elimináciu poškodenia vlasov počas chemického zásahu. OLAPLEX No.1 Bond Multiplier a OLAPLEX No.2 Bond Perfector sa pridávajú k akémukoľvek chemickému ošetreniu. Tiež ich je možné použiť ako intenzívnu ošetrujúci kúru OLAPLEX Rebuild Treatment, ktorá zabezpečí 100% regeneráciu vlasov.
Profesionálny rad OLAPLEX je určený len pre kaderníkov (profesionálov). Použitie týchto prípravkov vyžaduje znalosť kaderníckych postupov, aby boli dosiahnuté požadované výsledky.

celý text skryť text

O značke Olaplex

Značka Olaplex predstavuje originálnu vlasovú kozmetiku, s ktorej pomocou zamedzíte poškodeniu vlasov pri farbení. Ide o unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby. Farbenie vlasov ešte nikdy nebolo bezpečnejšie!

 

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti materiálov a chémie. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité väzby vo vlasoch počas chemického ošetrenia a po ňom.

Môžeme hovoriť o tom, že Olaplex trvalo zasiahol do kaderníckeho priemyslu. Túto značku spoľahlivo používa mnoho kaderníckych salónov, ktoré si zakladajú na kvalite dodávaných prípravkov a na kvalite svojej práce.

celý text skryť text