Prejsť na hlavný obsah

Natura Siberica

O značke Natura Siberica

Zoznámte sa so značkou Natura Siberica, prírodnou kozmetikou z divo rastúcich rastlín zo Sibíri, ktorá premenila sibírske tajomstvo krásy na prvotriednu prírodnú starostlivosť o pleť, vlasy a telo.

 

Natura Siberica je prvá ruská značka vysokokvalitnej organickej kozmetiky. Využíva výnimočné vlastnosti ručne zbieraných sibírskych bylín, rastlín a bobúľ, ktoré dokážu prežiť v tom najdrsnejšom podnebí a vynikajú silou a antioxidačnými vlastnosťami. Kozmetika Natura Siberica obsahuje len minimum umelých prísad, spĺňa európske štandardy kvality organickej kozmetiky a jej produkty si vyslúžili celý rad medzinárodných ocenení a certifikátov.

Spoľahnite sa na silu prírody a vyskúšajte napríklad obľúbený Natura Siberica rakytníkový šampón Oblepikha Siberica pre objem vlasov či regeneračný šampón Natura Siberica Copenhagen Arctic Rose. Starostlivosť o vlasy doplňte o kondicionér Natura Siberica presne pre váš typ vlasov a nezabudnite ani na voňavý sprchový gél, telové mlieko či peeling Natura Siberica. Za pozornosť stojí aj zubná pasta Natura Siberica.

celý text skryť text