Melírované vlasy

Máte vybrané
  • Melírované vlasy
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   26
  •   4
  •   4
  •   1
Najpredávanejšie

Zaobstarali ste si krásne nové melíry na vlasy? Potom nezabudnite ani na následnú starostlivosť o melírované vlasy!

Melír vaše vlasy trochu oslabí, preto im treba dopriať následnú výživu, ktorá trošku porézne melírované vlasy opäť zacelí, dodá im lesk a silu. Prípravky na melírované vlasy sa navyše starajú o zachovanie požadovanej farby vlasov a nechajú vaše melíry pekne vyniknúť.

Na umývanie vlasov použite špeciálny jemný šampón na melírované vlasy. Ak vaše melíry chytajú nežiaducu žltkastý nádych, vyberte si silver šampón, ktorý žlté tóny neutralizuje. Následne použite kondicionér alebo masku na oživenie farby vašich melírov. Prípravky na výživu melírovaných vlasov obsahujú lipidové oleje, extrakty z kvetu zo salinských kapár, keratín alebo vitamín B5. Vlasy po nich budú krásne hladké, hebké, silné a žiarivo lesklé.

Notino.sk vám ponúka prípravky na melírované vlasy od najlepších svetových značiek. Vyskúšajte intenzívne ošetrujúce masky, šampóny na zvýraznenie farby vlasov alebo kondicionéry s fialovými pigmentmi, ktoré neutralizujú žltý nádych vašich melírov. Z našej skvelej ponuky si určite vyberiete.