Blond farba na vlasy

Najpredávanejšie

Lákajú vás svetlé farby vlasov? Siahnite po blond farbe na vlasy! Vybrali sme pre vás širokú ponuku blond farieb na vlasy s celým radom jedinečných odtieňov.

Od platinovej blond cez popolavú až po tmavú blond – stačí si len vybrať ten pravý odtieň pre totálnu zmenu, oživenie prirodzeného odtieňa alebo len zakrytie prvých šedín.

Komu pristanú blond vlasy? Zvoľte správny odtieň

Žiarivé blond vlasy svedčia každému, kto bol blond aj v detstve. Ale vhodný blond odtieň si vraj nájde úplne každý. Zohľadnite vždy svoj odtieň pleti a farbu očí, a ak si stále nie ste istí, poraďte sa ohľadom správnej farby na vlasy s odborníkom. Môžete sa tak vyhnúť šliapnutiu vedľa a zbytočnému farbeniu. A ak máte od prírody tmavé vlasy, nezabudnite si zadovážiť aj kvalitný odfarbovač na vlasy.

Nehľadáte zmenu, ale len oživenie farby? Použite permanentnú blond farbu v podobnom odtieni, alebo vyživujúce farebné masky na vlasy s pigmentom, ktoré vaše vlasy navyše posilnia.

Nezabúdajte na starostlivosť o blond vlasy

Starajte sa o svoje vlasy s láskou a dôkladnou starostlivosťou. Zadovážte si šampón na blond vlasy na odstránenie nechcených žltých tónov, naštudujte si pravidlá, ako sa starať o blond vlasy, a užívajte si zdravé a krásne vlasy!

Farby na vlasy Farbenie vlasov doma Starostlivosť o farbené vlasy