Prejsť na hlavný obsah

Wilkinson Sword

O značke Wilkinson Sword

Wilkinson Sword sa viac než 100 rokov stará o to, aby holenie nebolo nepríjemnou povinnosťou, ale príjemným zážitkom. Holiace strojčeky, žiletky a jednorazové holiace strojčeky tejto britskej značky predstavujú prvotriednu kvalitu bez kompromisov.

 

Wilkinson Sword je odborníkom v oblasti ostria a tradičného remesla už od roku 1772. Najprv sa značka venovala výrobe šablí, mečov a strelných zbraní na dvore kráľa Juraja III. V roku 1898 rozšíril Wilkinson Sword výrobu o prvý z mnohých inovatívnych strojčekov – bezpečnostný holiaci strojček Pall Mall. Tak sa začala dlhá cesta vývoja holiacich strojčekov a nových technológií, ktoré mužom a neskôr aj ženám uľahčovali osobnú hygienu.

 V širokej ponuke značky Wilkinson Sword nájdete všetko potrebné pre dokonale hladké oholenie. Medzi najpopulárnejšie pánske holiace strojčeky patrí Wilkinson Sword Quattro, Wilkinson Sword Classic alebo Wilkinson Sword Xtreme 3. Dámy si pre zmenu obľúbili strojčeky Wilkinson Sword Intuition a Wilkinson Quattro či jednorazové holiace strojčeky Wilkinson Xtreme 3.

celý text skryť text