Wilkinson Sword Classicholiaci strojček + náhradné žiletky

1×
Wilkinson Sword Classic holiaci strojček + náhradné žiletky 5 ks
Wilkinson Sword Classic holiaci strojček + náhradné žiletky 5 ks
5 ks
3,90

Kód: SWO0013 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Wilkinson Sword Classic

Holiaci strojček Wilkinson Sword Classic predstavuje tradičný spôsob holenia, ktorý je šetrný tak k pleti a pokožke, ako aj k vašej peňaženke.

Vlastnosti:

  • zaisťuje bezpečné a komfortné oholenie
  • zanecháva pokožku hladkú a zdravú
  • jednoducho sa s ním manipuluje

Technická špecifikácia:

  • jednoduchá konštrukcia s klasickou dvojitou čepieľkou
  • PTFE úprava na zníženie trenia počas holenia
  • súčasťou balenia je 5 kusov náhradných žiletiek

Ako používať:
Aplikujte penu na holenie na požadované partie a následne pokožku ohoľte dlhými jemnými ťahmi.

O značke Wilkinson Sword

Počiatok značky Wilkinson Sword sa datuje do roku 1898, keď sa sečná zbraň zmenila na britvu, predchodcu dnešného holiaceho strojčeka. Od tohto roka sa začala dlhá cesta vývoja holiacich strojčekov a nových technológií, ktoré mužom a neskôr aj ženám uľahčovali osobnú hygienu.
V roku 1971 firma uviedla na trh prvý nástroj, kde čepeľ bola pevne uchytená v plastovom puzdre a nástroj tak bol oveľa bezpečnejší. V roku 1994 značka predstavila prvý dámsky holiaci strojček, ktorý dokázal ženy chrániť pred poranením.
Rok po roku ďalej firma predstavovala ďalšie novinky, ako napríklad štvorčepieľkový pánsky a dámsky holiaci systém, zavedenie titánových čepelí, jednorazové holiace systémy pre mužov aj ženy i rôzne kombinované holiace strojčeky. V roku 2010 Wilkinson Sword uviedla na trh revolučnú holiacu starostlivosť s hydratačným prúžkom, ktorý hydratuje pokožku priamo počas holenia.
Dnes je firma lídrom na svetovom trhu a ženy ani muži si už bez holiacich systémov Wilkinson nedokážu holenie predstaviť. Použite holiace strojčeky, ktoré majú vysokú účinnosť a sú k pokožke šetrné!  

Recenzie Wilkinson Sword Classic