Dior Sauvagetoaletná voda pre mužov

52×
Dior Sauvage toaletná voda pre mužov
Dior Sauvage toaletná voda pre mužov
100 ml
94,50

Kód: CHD3767 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 30. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Dior Sauvage
Zloženie

Nechajte sa pohltiť vôňou inšpirovanou otvorenou krajinou, kde sa na pozadí modrej oblohy týčia biele skaliská, o ktoré sa opiera púštne slnko. Parfumovaná voda Dior Sauvage túto atmosféru rýdzej divočiny dokonale zachytáva. Podčiarkne vašu mužnosť, ktorá je nespochybniteľná a nadčasová bez ohľadu na váš štýl.

  • intenzívne svieža vôňa s drevitými tónmi
  • stvorená pre mužov, ktorí zostávajú verní svojmu pravému ja
  • vonné ingrediencie z citrusu bergamotu pochádzajú od lokálnych pestovateľov

Zloženie vône
Ihneď po privoňaní si vašu pozornosť získa podmanivý svieži bergamot, ktorý pre vôňu Dior Sauvage dozrieval pod kalábrijským slnkom a získal tak špecifickú pikantnosť. Po chvíli sa k nemu pripoja tóny ambroxanu, ktorý nepoprie svoj prírodný pôvod a vonnej kompozícii dodá morský, drevitý nádych pripomínajúci slnkom vysušené naplavené drevo. Jedinečná kombinácia tónov zaistí úplne nezameniteľný zmyslový zážitok.

Príbeh vône
Tvorcom vône Dior Sauvage je parfumér François Demachy, ktorý sa inšpiroval mužom ako symbolom sily a jeho neprehliadnuteľnej maskulinity. Demachy na úvodné tóny rád využíva špeciálny druh talianskych citrusov – bergamotov, ktoré získava priamo od lokálnych producentov. Ich charakteristická, jemná vôňa čierneho korenia je pre parfémy Dior už povestná.

Tvárou a hrdinom vône sa stal Johny Depp, pretože perfektne vystihuje muža, pre ktorého bola toaletná voda stvorená. Ak je vám myšlienka prepojenia vašej osobnosti s prírodou blízka, budete aj vy perfektným nositeľom tejto jedinečnej vône.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kalábrijský bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ambroxan
Druh vône
aromatická, fougerová

O značke Dior

Keď Christian Dior vytvoril svoj módny dom v roku 1946, predstavil novú absolútnu ženskosť. Dnes značka Dior vytvára všetko od šiat, doplnkov, vôní, rúžov až po luxusnú starostlivosť, ktorá prináša každej žene krásu.

Nekonečná kreativita značky Dior sa prevtelila do tvorcca parfumov Dior - François Demachyho, ktorý venoval svoje výnimočné vedomosti budovaniu dnešných aj budúcich vôní Dior.

Grasse je región, ktorý je úzko spojený s históriou značky Dior. Sám Christian Dior sa rozhodol usadiť v La Colle Noire, aby pestoval svoje vlastné kvetiny. Od roku 2006 François Demachy, parfumér značky Dior, buduje exkluzívne vzťahy s pestovateľmi ruží a jazmínu, aby zachoval túto unikátnu oblasť a je know-how.

Recenzie Dior Sauvage52