Prejsť na hlavný obsah

Ariana Grande

O značke Ariana Grande

Popová megastar, americká herečka a speváčka Ariana Grande prichádza na trh s vlastnou kolekciou vôní, ktoré sú presne také ako ona sama – okúzľujúce, hravé a energické. Kolekcia parfumovaných vôd odráža energiu a chuť do života tejto popovej divy a okamžite vás vtiahne do sveta živých snov a neobmedzených možností.

 

  Každá parfumovaná voda je prezentovaná v jedinečnom, netuctovom a hravo navrhnutom flakóne, ktorý vás okúzli rovnako ako samotná vôňa. 
V roku 2015 speváčka predstavila svoju prvú vôňu, ovocno-kvetinovú parfumovanú vodu Ari by Ariana Grande. O rok neskôr uzrela svetlo sveta parfumovaná voda Ariana Grande Sweet Like Candy. Rok 2017 bol rokom uvedenia vône Ariana Grande Moonlight. 
Originálnym flakónom na prvý pohľad zaujme parfumovaná voda Ariana Grande Cloud. V roku 2019 bola na trh uvedená parfumovaná voda Ariana Grande Thank U Next, ktorá prekvapí iskrivými vrchnými tónmi bielej hrušky a doznieva sladkou arómou makrónkového cukru a zamatového pižma.
V roku 2021 Ariana predstavila v poradí už ôsmu vôňu Ariana Grande God Is A Woman, ktorá okúzli šťavnatými tónmi sviežej hrušky, zvodnou arómou lupienkov tureckej ruže a doznieva hrejivými tónmi vanilky a cédrového dreva.
Každého verného fanúšika iste poteší darčeková sada Ariana Grande, ktorá obsahuje parfumovanú vodu Ariana Grande a voňavú telovú kozmetiku. Staňte sa vďaka netuctovým vôňam hviezdou večera a buďte pripravená na žiaru reflektorov. Ako Ariana.

celý text skryť text