Prejsť na hlavný obsah

Dr. Jart+

Dr. Jart+

 Vysokoúčinná starostlivosť o pleť, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári. Tak možno jednou vetou popísať kórejskú kozmetiku Dr. Jart+. Názov značky je odvodený od slovného spojenia „Doctor Joins Art“, teda „lekár, ktorý sa zapája do umenia“. Toto netradičné slovné spojenie súvisí s filozofiou spoločnosti, ktorá kombinuje dermatologické poznatky v starostlivosti o pleť a umelecky poňatú formu komunikácie so zákazníkom.

Spoločnosť Dr.Jart+ založili v roku 2005 v Soule dermatológ Sung Jae Jung a bývalý architekt Leeo (Chin Wook) Lee. Ponúka inovatívne produkty starostlivosti o pleť a telo určené špecifickým potrebám pleti. Začiatky značky Dr. Jart+ sú späté s kórejským zázrakom, BB krémom. Leeho tento krém s vlastnosťami make-upu, ktorý bolo dostať len na dermatologických klinikách, veľmi zaujal. Spojil sa s dermatológmi a vytvoril svoj vlastný BB krém, ktorý sa stal v Kórei hitom. Bol dostupný pre všetkých a poskytoval pleti potrebnú starostlivosť a zároveň podobné krytie ako make-up.

Výrobky Dr.Jart+ obsahujú mnoho patentovaných zložiek vyvinutých vo vedeckých laboratóriách a aj napriek všetkej inovatívnosti dokazujú, že základné prírodné prvky – čistá voda, svetlo a vzduch – sú pre zdravo vyzerajúcu pleť nevyhnutné. Kľúčovými zložkami produktov sú ceramidy, ktoré vyživujú suchú pleť, a výťažok z pupočníka ázijského, ktorý je vhodný pre problematickú pleť.

Rozlúčte sa so suchou pleťou a vyskúšajte vyživujúci krém pre hĺbkovú hydratáciu Dr.Jart+ Ceramidin™ Cream, ktorý uzamyká v pleti vlhkosť a zanecháva ju pružnú a jemnú, alebo objavte hydratačný gélový krém Vital Hydra Solution™ Biome Water Cream, ktorý príjemne osvieži aj dehydratovanú pleť.

Ak potrebujete minimalizovať začervenanie a zjednotiť tón pleti, vyskúšajte kultový prípravok proti začervenaniu Dr.Jart+ Cicapair™ Tiger Grass Color Correcting Treatment. A rozhodne nezabudnite na kultovú klasiku v podobe hydratačného balzamu všetko v jednom BB cream Dr.Jart+ Premium BB Beauty Balm, ktorý pleti poskytuje potrebnú výživu, hydratáciu, ochranu a ľahké krytie.

celý text skryť text