Prejsť na hlavný obsah

Holika Holika

O značke Holika Holika

"Hravá, veselá a zároveň kvalitná kozmetika. To je značka Holika Holika, pochádzajúca z Južnej Kórey – z krajiny, ktorá sa právom prezýva veľmoc pleťovej starostlivosti. Originálne dizajnové obaly tejto kórejskej značky sú neprehliadnuteľné, vďaka priaznivým cenám je dostupná každému a na jej kvalitu sa môžete spoľahnúť.

 

Príbeh kórejskej značky Holika Holika sa začal písať v roku 2010. Odvtedy úspešne expanduje do celého sveta a získava si zástupy spokojných zákazníkov. Jej cieľom je prinášať prvotriednu kozmetiku so skvelými výsledkami, vďaka ktorej sa starostlivosť o pleť stane zábavou. V širokej ponuke značky Holika Holika nájdete pleťovú, telovú a vlasovú kozmetiku a nechýba ani líčenie alebo ochrana pred slnečnými lúčmi.

Vyskúšajte legendárny gél Holika Holika s Aloe vera, ktorý dokonale osvieži pleť a dodá jej potrebnú hydratáciu, rad pleťovej starostlivosti Holika Holika Good Cera, populárnu masku Holika Holika Pig Nose, ktorá vás zbaví čiernych bodiek na nose, alebo ikonický Holika Holika BB krém, ktorý kryje nedokonalosti a zároveň ošetruje pleť."

celý text skryť text