Prípravky na akné

Máte vybrané
  • Proti akné
Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Hodnotenie
  •   152
  •   65
  •   19
  •   6
  •   12
Najpredávanejšie

Ako sa zbaviť akné raz a navždy? Liečba akné zahŕňa dodržiavanie zdravého životného štýlu, ale tiež kvalitnú starostlivosť o pleť s účinnými prípravkami proti akné!

Boj proti akné na tvári sa začína efektívnym čistením pleti. Naň môžete použiť čistiace gély, mydlá a kvalitné pleťové vody na akné! Z času na čas svojej pleti doprajte aj peeling, ktorý odstráni odumreté kožné bunky a urýchli regeneráciu pleti. Prípravky na čistenie pleti voľte bez alkoholu, nevysušujú pokožku a nedráždia ju. Počas dňa sa vyčistenej pleti zbytočne nedotýkajte, aby ste si do vriedikov nezaniesli nežiaduce baktérie.

Vyčistená pleť si žiada kvalitnú hydratáciu. Tú vám poskytne pleťový krém na akné alebo pleťové sérum. Raz týždenne si doprajte pleťovú masku na akné, ktorá pokožke dodá potrebné živiny. Pre výrazné prejavy akné sú tu intenzívne korekčné prípravky na akné, ktoré nielen liečia pupence, ale tiež zabraňujú vzniku nežiaducich jaziev. Dennú starostlivosť môžete doplniť aj tónovacím krémom na akné, ktorý zjednotí tón vašej pleti.

Najlepšie prípravky na akné nájdete na notino.sk. Vyskúšajte kvalitnú kozmetiku na akné od značiek La Roche-Posay, Vichy, Bioderma, Alcina a mnohých ďalších!


Čo naozaj pomáha na akné? Aké typy akné poznáme? V čom pokročila liečba akné a ako účinne liečiť či aspoň efektvne prekryť jazvy po akné pomocou kvalitného krycieho make-upu? Prečítajte si viac o tom, ako sa zbaviť akné, o jeho príčinách a prejavoch, druhoch, liečbe a starostlivosti o problematickú pleť.

Všetko o akné