Prejsť na hlavný obsah

Banila Co

O značke Banila Co

Líčenie je zábava, kým nezistíte, že odličovanie pleti neprebieha podľa vašich predstáv. A presne pre také prípady je tu kórejská kozmetika Banila Co. Jej zámerom je doslova zachrániť všetkých milovníkov líčenia a pomôcť im vrátiť pleť späť do kondície. Pretože práve zdravá a pestovaná pleť je perfektným základom skvelého líčenia.

 

Kozmetika Banila Co. bola založená v roku 2006 v Južnej Kórei a dnes je lídrom na trhu K-beauty. Ponúka mimoriadne účinné produkty, ktoré sú určené rôznym typom pleti a zároveň sú navrhnuté tak, aby bez problémov zapadli do vašej kozmetickej rutiny. Či už sa chcete blysnúť na večernom rande, či byť perfektne pripravení na významnú udalosť, produkty Banila Co. vás nesklamú a budú vám vždy maximálnou oporou.

Odhaľte tajomstvo kórejskej starostlivosti o pleť a vyskúšajte kultový čistiaci balzam Banila Co. clean it zero original ako prvý krok k odlíčeniu pleti. Balzam je taký obľúbený, že každé 3 sekundy sa na svete predá jedno balenie. Odličovaciu rutinu vám pomôže zakončiť tonikum Banila Co. dear hydration toner a o maximálnu výdrž make-upu sa postará podkladová báza Banila Co. prime primer. Banila Co. – skutočný #skincare_for_make_up.

celý text skryť text