Enzymatický peeling

Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   17
  •   1
  •   1
  •   1
Najpredávanejšie

Vyskúšajte nový spôsob čistenia pleti! Siahnite po enzymatickom peelingu, ktorý vás šetrne, a pritom účinne zbaví nečistôt a odumretých buniek pokožky.

Ak vás po používaní klasického pleťového peelingu s mikroperličkami svrbí pokožka, enzymatický peeling Alcina alebo Collistar je skvelým riešením!

Ako pôsobia enzýmy v peelingu?

Prírodné enzýmy z ovocných kyselín odstraňujú zrohovatenú kožu, otvárajú póry a vyhladzujú pokožku. Navyše hydratujú a pôsobia protizápalovo. Zo začiatku môžete cítiť jemné mravčenie alebo pálenie, vždy však v únosnej miere. Pri tomto procese exfoliácie sa obnovuje pokožka a zjednocuje tón pleti.

Nanášanie enzymatického peelingu

Pri aplikácii peelingu postupujte vždy podľa priloženého návodu. Peeling naneste na odlíčenú pleť (vyhnite sa najbližšiemu okoliu očí) a nechajte ho pôsobiť pár minút. Po uplynutí času pôsobenia zmyte peeling vlažnou vodou. Nakoniec použite pleťový krém, aby ste pleť dobre hydratovali.

Enzymatický peeling je vhodný pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Každá pokožka je však trochu iná a výnimočne sa môže objaviť alergická reakcia. Preto buďte pri prvej aplikácii opatrní a nechajte peeling pôsobiť kratší čas. Ak vaša pleť na peeling reaguje dobre, môžete ho využívať pravidelne.