Farby na vlasy Schwarzkopf Professional

Najpredávanejšie

Schwarzkopf Professional - profesionálne farby na vlasy

Užite si luxusnú starostlivosť, ktorú vám prinášajú farby na vlasy Schwarzkopf. Táto profesionálna vlasová kozmetika vám ponúka rôzne druhy prípravkov na najrôznejšie použitie.

Hľadáte kvalitný zosvetľujúci krém na vlasy, tónovací sprej, permanentnú alebo zmývateľnú farbu? Všetky prípravky Schwarzkopf vám zaručia dokonalý výsledok, nech už sa rozhodnete pre čokoľvek – zakrytie prvých šedín, zvýraznenie prirodzenej farby vlasov alebo kompletnú farebnú zmenu. Záleží len na vás. Stavte na kvalitu, ktorú predstavuje každá farba na vlasy Schwarzkopf Professional z našej ponuky.

Ako používať farby na vlasy Schwarzkopf

Pri farbení vlasov nepodceňujte test na citlivosť a prípadné alergické reakcie pokožky. Malé množstvo farby vyskúšajte napríklad na predlaktí alebo pokožke za uchom a vyčkajte, či sa neobjaví alergická reakcia. Odporúčame urobiť test 48 hodín pred samotným farbením, dôkladne si sami prečítajte návod na farbenie.

Chcete si svoju novú farbu poistiť? Vyskúšajte šampóny na farbené vlasy a užite si dlhotrvajúcu žiarivú farbu!

Permanentné farby IGORA

Farbám IGORA Royal už po desaťročia veria milióny koloristov. Farby vkročili do nového desaťročia s modernizovaným balením šetrným k prírode a so zjednodušeným sortimentom farieb. Objavte intenzívny farbiaci výkon s odtieňmi IGORA ROYAL, superstudené blond výsledky s odtieňmi IGORA ROYAL Highlifts a žiarivé módne odtiene pre melírovacie techniky s IGORA ROYAL Fashion Lights. Pre sebavedomé zrelé zákazníčky rad ponúka odtiene IGORA ROYAL Absolutes so 100 % krytím a na zvýraznenie bielych vlasov s krátkodobejším záväzkom odtiene IGORA ROYAL Silver Whites. Na rýchle zvládnutie farbiaceho systému sú potom bezkonkurenčnou voľbou odtiene IGORA COLOR10 s 10-minútovým časom pôsobenia, na zosvetlenie zase rad IGORA Vario Blond, ktorý prináša až 8 úrovní zosvetlenia so zníženým lámaním vlasov.

celý text skryť text

Demi-permanentné a semi-permanentné farby Schwarzkopf Professional

Demi-permanentný systém farieb predstavujú farby IGORA Vibrance. Portfólio odtieňov kopíruje permanentné farby IGORA, a preto sú skvelé na duálnu aplikáciu alebo samostatne na farbenie s kratším záväzkom. Vďaka novému hydratačnému komplexu s AQUAXYL™ sú vlasy počas farbenia hĺbkovo vyživované a chránené.

Rýchle a ľahké osvieženie farby ponúka systém tónovacích farbiacich masiek Chroma ID s portfóliom jemných a intenzívnych odtieňov, ktorý sa o vlasy do hĺbky stará. Ďalším semi-permanentným systémom sú peny IGORA Expert Mousse, ktoré pozostávajú zo 16 vzájomne miešateľných odtieňov a tiež umožňujú ľahké použitie v pohodlí domova.

celý text skryť text