Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Removerodstraňovač farby na vlasy

Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover odstraňovač farby na vlasy
Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover odstraňovač farby na vlasy
10x30 g
15,90

Kód: SCW08133 | Na sklade

Len pre profesionálne použitie

1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 10. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover

Odstránenie farby z vlasov pomocou klasického zosvetľovača môže spôsobiť nevratné škody. Odstraňovač farby na vlasy Schwarzkopf Professional Bond Enforcing prichádza s inovatívnym spôsobom, ako zbaviť vlasy nechceného farebného odtieňa a pritom zachovať ich kvalitu.

Odstraňovač sa nanáša v 2 fázach. V prvom kroku dokáže zbaviť vlasy všetkých umelých farebných pigmentov a zároveň zjednotiť ich tón. V druhej fáze hĺbkovo vyživí vlasy a pripraví ich na ďalšie farbenie. Vďaka tomu budú vlasy opäť ako úplne čisté plátno, na ktorom sa môže kreatívne prejaviť každý profesionálny kaderník.

Vlastnosti:

  • redukuje farebné pigmenty vo vlasoch
  • zachováva celistvosť vlasu a zjednocuje farebný tón
  • zaisťuje perfektný výsledok ďalšieho farbenia
  • ideálny na rýchle a šetrné korekcie farieb
  • vhodný pre vlasy ošetrené akýmkoľvek typom farby
  • určený iba na profesionálne použitie

Zloženie:

  • technológia FibreBond – chráni a posilňuje vlasové vlákna

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Bond Enforcing Color Remover