L'Oréal Professionnel Serie Expert

Vaša obľúbená Serie Expert v novom obale! 

Vyvinuté profesionálmi pre všetkých, ktorí milujú profesionálnu strarostlivosť o vlasy. Skúsení vedci, ruku v ruke s najlepšími kaderníkmi na svete, vyvinuli starostlivosť o vlasy Serie Expert

Teraz ešte profesionálnejší, modernejší a udržitelnejší.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

Sú vaše vlasy poškodené a suché, a lámete si hlavu nad tým, ako im dodať všetko, čo im chýba?
Rad Serie Expert Absolut Repair na okamžitú obnovu povrchu a regeneráciu vlasov obsahuje výťažky z obilného proteínu a zlatej quinoy. Poškodený povrch vlasov je okamžite transformovaný, vlasy sú hebké, lesklé a ľahké na dotyk.

Vlasy si môžete počas života poškodiť, či už chemicky alebo mechanicky. V každom prípade potrebujú hĺbkovú starostlivosť, ktorá sa skladá z niekoľkých krokov:
> Výber regeneračného šampónu, ktorý obnoví povrch vlasov a zbaví ich nečistôt bez zaťaženia a s pocitom ľahkosti.
> Správna voľba hĺbkovo ošetrujúcich produktov pre odolnejšie, hebkejšie a lesklejšie vlasy.

TIP:
O poškodené vlasy je potrebné sa starať aj správnymi bezoplachovými produktmi, napríklad olejmi. Dodávajú vlasom lesk, vyživujú ich a uľahčujú rozčesávanie.

 
 
 

celý text skryť text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Chcete si zachovať dĺžku svojich vlasov, ale pritom máte oslabené a preriedené končeky?
Potom je Serie Expert Pro Longer to pravé pre vás.

Ako sa starať o vlasy stenčené a scitlivené v dĺžkach?
> Šampón obnovujúci dĺžky Pro Longer je prvou voľbou, ak cítite, že končeky vašich vlasov sú oslabené, ale strihať ich nechcete.
> Maska je vhodná pre výrazne scitlivené vlasy a dodáva im silu, plnosť a pevnejší vzhľad.
> Starostlivosť na obnovu dĺžok pomáha okamžite obnoviť vlasové vlákno a vlasy sú tak silnejšie a lesklejšie po celej svojej dĺžke.

TIP: Pre okamžité vyplnenie končekov vyskúšajte profesionálnu koncentrovanú starostlivosť Pro Longer na doma, ktorá sa zameriava na najviac scitlivené oblasti vlasového vlákna.

 

celý text skryť text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Chcete, aby výsledný efekt vašej novej farby a balayage vydržal čo najdlhšie perfektný ako v deň návštevy salónu?
Vyskúšajte 2-fázový domáci protokol profesionálneho radu Serie Expert Metal Detox, ktorý zaistí stabilné prečisťovanie a ochranu vlasov proti ukladaniu kovových častíc po akejkoľvek službe farbenia, balayage alebo zosvetľovania. Zachováva tak žiarivú a intenzívne lesklú farbu. Metal Detox zároveň zaisťuje ochranu farby proti UV žiareniu, dokonca aj pri najchúlostivejších farbách a odleskoch.

Ako funguje protokol Metal Detox?
> Krémový šampón Metal Detox šetrne prečisťuje vlasy a odstraňuje naakumulované kovové častice.
> Maska Metal Detox chráni vlasové vlákno proti ukladaniu kovových častíc. Vlasy sú okamžite viditeľne hladšie, hebkejšie a viac vyživené.

celý text skryť text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

Hľadáte tú správnu starostlivosť pre svoje blond vlasy?
Produkty Serie Expert Blondifier sa postarajú o žiarivosť farby aj lesk vašich blond vlasov.
 Pre starostlivosť na mieru svojich blond vlasov je dôležité vedieť, aký finálny vzhľad chcete dosiahnuť. Po konzultácii s kaderníkom zvolíte farbu, balayage alebo zosvetlenie, dohodnite sa, či chcete mať vlasy skôr v teplých alebo studených odleskoch. Tomu by potom mala zodpovedať aj starostlivosť o vlasy na doma.

Vhodná starostlivosť pre blond a zosvetlené vlasy:
> Ak sa chcete starať o studené odlesky svojej blond farby, potom si vyberte šampón a starostlivosť s neutralizačnými fialovými pigmentmi na odstránenie nežiaducich žltých odleskov. 
> Ale ak je vaším cieľom obnovenie povrchu a výživa vašich prirodzených blond alebo zosvetlených vlasov, zvoľte rozjasňujúci šampón a starostlivosť.

celý text skryť text

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Farbené vlasy potrebujú profesionálnu starostlivosť, aby si zachovali svoj lesk, žiarivosť a hĺbku aj v dĺžkach, ktoré majú najväčší sklon k lámaniu. To môže byť spôsobené buď nedostatočnou starostlivosťou alebo aj poréznosťou samotných vlasov.

 

Vhodná starostlivosť pre farbené vlasy:
> Predĺžte krásu a žiarivosť svojej farby výberom správneho šampónu, ktorý chráni farbu pred vyblednutím a vlasy pred poškodením.
> Nezabudnite aj na to, že čím sú vlasy dlhšie, tým sú citlivejšie a preto je vhodné sa o ne starať výberom správnych produktov. Dodáte tak vlasom hebkosť, lesk a sú chránené od korienkov po končeky.

TIP:
Dokonalú starostlivosť o svoje farbené vlasy doplníte aj o bezoplachové produkty, ktoré zvýraznia finálny výsledok a pomáhajú tak zachovať hĺbku farby ako zo salónu.

 
 

celý text skryť text

Máte vybrané
  • Serie Expert
Filter
Najpredávanejšie