Prejsť na hlavný obsah

L'Oréal Professionnel Serie Expert

Vaša obľúbená Serie Expert v novom obale! 

Vyvinuté profesionálmi pre všetkých, ktorí milujú profesionálnu strarostlivosť o vlasy. Skúsení vedci, ruku v ruke s najlepšími kaderníkmi na svete, vyvinuli starostlivosť o vlasy Serie Expert

Teraz ešte profesionálnejší, modernejší a udržitelnejší.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair

Sú vaše vlasy poškodené a suché, a lámete si hlavu nad tým, ako im dodať všetko, čo im chýba?
Rad Serie Expert Absolut Repair na okamžitú obnovu povrchu a regeneráciu vlasov obsahuje výťažky z obilného proteínu a zlatej quinoy. Poškodený povrch vlasov je okamžite transformovaný, vlasy sú hebké, lesklé a ľahké na dotyk.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer

Chcete si zachovať dĺžku svojich vlasov, ale pritom máte oslabené a preriedené končeky?
Potom je Serie Expert Pro Longer to pravé pre vás.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Chcete, aby výsledný efekt vašej novej farby a balayage vydržal čo najdlhšie perfektný ako v deň návštevy salónu?
Vyskúšajte 2-fázový domáci protokol profesionálneho radu Serie Expert Metal Detox, ktorý zaistí stabilné prečisťovanie a ochranu vlasov proti ukladaniu kovových častíc po akejkoľvek službe farbenia, balayage alebo zosvetľovania. Zachováva tak žiarivú a intenzívne lesklú farbu. Metal Detox zároveň zaisťuje ochranu farby proti UV žiareniu, dokonca aj pri najchúlostivejších farbách a odleskoch.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

Hľadáte tú správnu starostlivosť pre svoje blond vlasy?
Produkty Serie Expert Blondifier sa postarajú o žiarivosť farby aj lesk vašich blond vlasov.
 Pre starostlivosť na mieru svojich blond vlasov je dôležité vedieť, aký finálny vzhľad chcete dosiahnuť. Po konzultácii s kaderníkom zvolíte farbu, balayage alebo zosvetlenie, dohodnite sa, či chcete mať vlasy skôr v teplých alebo studených odleskoch. Tomu by potom mala zodpovedať aj starostlivosť o vlasy na doma.

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color

Farbené vlasy potrebujú profesionálnu starostlivosť, aby si zachovali svoj lesk, žiarivosť a hĺbku aj v dĺžkach, ktoré majú najväčší sklon k lámaniu. To môže byť spôsobené buď nedostatočnou starostlivosťou alebo aj poréznosťou samotných vlasov.