Prejsť na hlavný obsah

L'Oréal Professionnel Metal Detox

VEDECKÝ OBJAV

Vedeli ste, že kovy vo vašich vlasoch môžu zvýšiť riziko lámania vlasov a spôsobiť nespoľahlivé výsledky počas služieb farbenia, balayage a zosvetľovania? Inovácia od L'Oréal Professionnel Paris Metal Detox, rutina prečisťujúca vlasy od kovových častíc, chráni vaše vlasy pred lámaním a zaisťuje aj požadovaný farebný výsledok pri službe farbenia, balayage či zosvetľovaní. 

Užite si trojfázovú rutinu ako zo salónu aj u vás doma

 Krok 1 - Čistiaci krémový šampón proti usadzovaniu kovov jemne odstraňuje a čistí vlasy od kovových častíc.

Krok 2 - Ochranná maska proti ukladaniu kovov, ktorá znižuje riziko lámania vlasov.

Krok 3- Koncentrovaný olej proti usadzovaniu kovových častíc, na vyživenie a zníženie rizika lámania vlasov.

Patentovaná technológia je obohatená o molekulu Glicoamine. Tá je dostatočne malá na to, aby prenikla dovnútra vlasového vlákna a neutralizovala kovy. Sú to práve kovy, ktoré môžu spôsobovať lámavosť vlasov a dostávajú sa do nich z vody. 

 Vlasové vlákno je po technických službách farbenia, balayage či zosvetľovaní náchylnejšie a má tendenciu k väčšiemu absorbovaniu kovov. Vďaka Metal Detox sú vaše vlasy chránené a predchádzate tak poškodeniu vlasov.

Miera obsahu kovov vo vlasoch sa líši v závislosti od kvality vody, miesta, kde žijeme a od poréznosti vlasov. Dokonca aj tá najčistejšia voda môže byť plná kovových častíc. Dôvodom je erózia, ktorá vzniká pri pôsobení vody na vodovodné potrubie. S každým ďalším umytím sa tieto kovové častice hromadia vo vnútri vlasového vlákna.

METAL DETOX V SALÓNE

Metal Detox je tiež nenahraditeľnou súčasťou farbenia, balayage a zosvetľovania v kaderníckom salóne, kde na vás čaká v podobe 3-fázového protokolu. Nájdite ten pravý salón práve pre vás na Salón lokátore a nechajte svoje vlasy zažiariť. 

Nájsť salón