Skip to main content

Voskové depilačné pásiky

Najpredávanejšie

Užite si hladkú pokožku až na niekoľko týždňov! Depilácia voskom je rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť chĺpkov nadlho. Stavte na depilačný vosk, depilačnú cukrovú pastu alebo praktické voskové depilačné pásiky na tvár, nohy a podpazušie!

Vosk na depiláciu ľahko priľne k nežiaducim chĺpkom a vy ich potom vytrhnete jedným ťahom. Voskové pásiky vytrhnú chĺpky aj s korienkom, oslabia ich a zanechajú vašu pokožku na dlhý čas hladkú. Depilácia voskom tak predstavuje veľmi efektívny spôsob, ako sa zbaviť chĺpkov.

Ako používať voskové depilačné pásiky?

Depilovanú oblasť pred použitím pásika najlepšie umyte a vysušte. Voskové pásiky dôkladne prehrejte medzi dlaňami, potom pásiky oddeľte od seba a priložte na depilovanú oblasť. Uhlaďte v smere rastu chĺpkov a potom rýchlym pohybom strhnite v opačnom smere.

Ako si vybrať voskové pásiky?

Depilačné pásiky vyberajte podľa oblasti depilácie. Ponúkame vám špeciálne depilačné pásiky na intímne partie, tvár, podpazušie, nohy a oblasť bikín. Ak trpíte na podráždenie pokožky, zvoľte depilačné pásiky pre citlivú pokožku. 

Depilácia cukrovou pastou

Bojíte sa, že vosková depilácia bude pre vás príliš bolestivá a spôsobí vám alergickú reakciu? Skúste depilačnú cukrovú pastu! Na rozdiel od depilačného vosku sa cukrová pasta nanáša proti smeru rastu chĺpkov, ale strháva sa po smere. Vďaka tomu je k pokožke šetrnejšia, minimalizuje podráždenie a hodí sa aj pre citlivú pokožku.

V našej ponuke nájdete obľúbenú cukrovú pastu Purity Vision a osvedčené depilačné vosky a depilačné pásiky Veet alebo Arcocere. Vyberte si tie najlepšie!