Žehlička na vlasy s keratínom

Žehlička na vlasy s keratínom
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   3

Túžite po dokonale rovných a zdravých vlasoch, ktoré sa prirodzene lesknú na prvý pohľad? Vyskúšajte žehličku na vlasy s keratínom, ktorá vlasy nielen dokonale narovná a vyhladí ich povrch, ale zároveň ich vyživí a ochráni pred krepovatením.

Žehlička s keratínom má nahrievacie doštičky napustené keratínom, ktorý pri tepelnej úprave chráni štruktúru vlasov pred poškodením a vysušením. Vlasy sú tak zdravšie, lesklejšie a žiarivejšie.

Výhody žehličky na vlasy s keratínom

  • Šetrne vyhladzuje a tvaruje vlasy.
  • Predchádza elektrizovaniu a krepovateniu vlasov.
  • Zabraňuje vysušovaniu a lámaniu vlasov.
  • Zanecháva vlasy lesklé.
  • Vytvára ochrannú bariéru, ktorá chráni vlasové vlákna.

Ako používať žehličku s keratínom?

Na práci s keratínovou žehličkou nie je nič ťažkého. Vložte medzi doštičky prameň vlasov, stlačte rukoväte a po prameni prejdite od korienkov až ku končekom. Takto postupujte, kým nevytvoríte požadovaný účes – rovnako ako pri úprave vlasov klasickou žehličkou na vlasy.

Čo je keratín a ako funguje?

Často býva označovaný za spasiteľa vlasov. Faktom je, že tento proteín je predovšetkým základnou stavebnou jednotkou vlasov – až z 95 %. Ovplyvňuje ich silu, pevnosť a celkovú kvalitu. Jeho nedostatok môžete doplniť šampónmi, sprejmi a ďalšou vlasovou kozmetikou s keratínom alebo práve používaním keratínovej žehličky na vlasy.

Osloví vás kvalitná žehlička na vlasy s keratínom Rowenta, Remington alebo BaByliss PRO alebo žehlička na aplikáciu brazílskeho keratínu Brazil Keratin Iron Repair, ktorá vlasom dodá zdravý lesk, aký poznáte z televíznych reklám.