Brazil Keratin Iron Repairultrazvuková žehlička pre ošetrenie poškodených vlasov

3×
Brazil Keratin Iron Repair ultrazvuková žehlička pre ošetrenie poškodených vlasov
Brazil Keratin Iron Repair ultrazvuková žehlička pre ošetrenie poškodených vlasov
74,50
ultrazvuková žehlička pre ošetrenie poškodených vlasov
Kód: BRK1435 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu Brazil Keratin Iron Repair
Vlastnosti

Rozštiepené, poškodené a poletujúce suché vlasy? Rozlúčte sa s nimi, a to raz a navždy. Ultrazvuková žehlička Brazil Keratin Iron Repair premení vaše vlasy na hodvábny závoj a zároveň ich počas procesu žehlenia ošetruje.

Studená žehlička Brazil Keratin Iron Repair je určená na starostlivosť o vlasy s poškodenou štruktúrou. Spolu s vhodnými produktmi podporí zacelenie vonkajšej štruktúry vlasového vlákna, čím sa vlas stáva chránený, zdravý a lesklý. Vďaka technológii ultrazvuku je ideálny nielen na použitie s keratínom, ale aj na zapracovanie farby a hĺbkovo pôsobiacich výživných kúr.

Vlastnosti:

  • studená technológia na použitie s reparačnými prípravkami
  • zaisťuje až o 60 % lepšiu absorpciu keratínu, výživnej kúry či farby
  • urýchľuje rekonštrukciu poškodených vlasov a navracia im elasticitu
  • uhladzuje vlasové šupinky, zjemňuje vlasy a zanecháva ich lesklé
  • vyživuje a omladzuje vlasové vlákno zvnútra, oživuje farbu
  • účinne predchádza lámaniu, poškodeniu a vypadávaniu vlasov

Technická špecifikácia:

  • frekvencia ultrazvuku: 28 500×/sekundu
  • infračervená vlnová dĺžka: 690 nm
  • výkon 25 – 45 W
  • napätie 220 V

Ako používať:
Na umyté a uterákom vysušené vlasy, ktoré boli farbené, ošetrené keratínom alebo výživnou kúrou, naneste vybraný typ ošetrujúceho prípravku. (Najlepšie výsledky dosiahnete s kozmetikou na vlasy Brazil Keratin.)
Vlasy dôkladne prečešte, rozdeľte na časti a každý prameň prežehlite 3× – 5× ultrazvukovou žehličkou. Potom nechajte prípravok pôsobiť ešte 10 minút a pokračujte podľa návodu na konkrétne použité ošetrenie (s opláchnutím vlasov či bez). Na záver vlasy vyfénujte alebo upravte iným bežným spôsobom.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

Napísali sme o Brazil Keratin Iron Repair
Články

O značke Brazil Keratin

p>Kozmetika Brazil Keratin | Brazil Keratin je luxusná vlasová kozmetika, výnimočná vysokým podielom keratínu vo všetkých svojich výrobkoch. Značka Brazil Keratin využíva mimoriadnych regeneračných a ošetrujúcich vlastností brazílskeho keratínu, ktorý je tiež jedinečný obsahom veľkého množstva živín a vitamínov. Prípravky Brazil Keratin vrátia vlasom zdravie, hebkosť, lesk a silu. Ich používanie vám dokáže vyriešiť nie len problémy so zničenými vlasmi, ale i s citlivou pokožkou hlavy.
Široký sortiment značky Brazil Keratin sa skladá z exkluzívnych produktov, ktoré sú okrem vysokého obsahu keratínu jedinečné ďalšími netradičnými zložkami, ako je čokoláda, zlato alebo arganový olej. Exkluzívna vlasová kozmetika Brazil Keratin sa výborne hodí pre domáce i profesionálne použitie.

Recenzie Brazil Keratin Iron Repair