Philips Sonicare

Unikátna patentovaná technológia kolekcie sonických zubných kefiek Philips Sonicare je založená na unikátnom dynamickom prúdení a pohybe v presne definovanom rozsahu nahor a nadol.

 

Na notino.sk nájdete nielen základné modely kolekcie Sonicare, ale aj sonické zubné kefky Philips v úžasných farbách a v luxusnom balení, ktoré obsahuje napríklad špeciálny pohár na dobíjanie a cestovné púzdro. Povýšte starostlivosť o svoj chrup na jedinečný zážitok!

Prečítajte si viac o kolekcii Philips Sonicare.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Sonické zubné kefky Philips Sonicare

Značka Philips patrí medzi najkvalitnejších výrobcov elektroniky a inak tomu nie je ani v prípade oblasti zdravia a krásy. Výrobky Philips sa tešia veľkej popularite a pozitívnej spätnej odozve. V súčasnosti patrí značka Philips medzi lídrov aj v oblasti zubnej hygieny a starostlivosti o ústnu dutinu, a najmä v novom produktovom segmente, ktorý sa teší čoraz väčšej popularite u zákazníkov: sonické zubné kefky.

Sonická kefka Philips Sonicare je odporúčaná zubnými lekármi po celom svete. Pred kúpou sonickej kefky je však potrebné dôkladne si naštudovať parametre jednotlivých produktov, aby ste si vybrali ten správny model.

Philips Sonicare ProtectiveClean

Zubná kefka Philips z rady ProdectiveClean sú vhodné v prípade, ak si nie ste príliš istí výškou investície do sonickej zubnej kefky. Produkty série ProtectiveClean majú všetky základné funkcie sonickej zubnej kefky, ktoré väčšina ľudí hľadá a potrebuje. Nevyznačujú sa však Bluetooth pripojením a ani vlastnou mobilnou aplikáciou. Ak chcete zubnú kefku Philips s aplikáciou Smart Sensors, musíte hľadať medzi modelmi Philips DiamondClean Smart alebo FlexCare Connected.

Jednotlivé modely rady ProtectiveClean majú medzi sebou minimálne rozdiely. Najväčším rozdielom je cestovné puzdro v balení. Pokiaľ sa zubná kefka často premiestňuje alebo na ňu potrebujete mať obal pre každý prípad, odporúčame vybrať produkt, ktorý je dodávaný spolu s puzdrom, ako je napríklad model Philips Sonicare ProtectiveClean 5100. Náhradné kefky Philips Sonicare ProtectiveClean sú dostupné aj na notino.sk.

Všetky modely ProtectiveClean ponúkajú 62 000 pohybov štetcov a 31 000 úderov za minútu. Obsahujú lítium-ionovú batériu s výdržou až dva týždne na jedno nabitie. Tlakový snímač vás upozorní, keď kefkou príliš tlačíte na zuby. To môže totiž viesť k poškodeniu zubnej skloviny. Kefky ProtectiveClean sa vyznačujú funkciou BrushSync, ktorá umožňuje kefke synchronizovať sa s rukoväťou a sledovať jej používanie – zubná kefka napríklad zapípa ak je potrebné jej hlavicu už vymeniť.

Philips Sonicare Flexcare a Sonicare EasyClean

Zubné kefky tejto série predstavujú zlatú strednú cestu – kvalita za priaznivú cenu. Pod názov FlexCare patrí niekoľko sonických zubných kefiek, ktoré začínajú od najzákladnejších až po pokročilé s podporou Bluetooth a s mobilnou aplikáciou Smart Sensors. Alternatívou je aj produktový rad Sonicare EasyClean so zabudovaným časovačom. Kefy EasyClean účinne vyčistia aj všetky medzizubné priestory a dostanú sa pohodlne aj k zadnej strane zubov.

Pri výbere dbajte aj na obsah cestovného puzdra. Nie každé puzdro slúži zároveň ako nabíjačka. Niektoré puzdrá sú dokonca dezinfekčným prostriedkom, a to vďaka špeciálnemu UV žiareniu. Pozorne si prezrite popis jednotlivých modelov. Zistíte, či sa kefka dodáva s cestovným puzdrom, kompaktnou nabíjačkou alebo luxusnou nabíjačkou s UV sanitizérom. Čistenie pomocou Sonicare Sanitizer trvá 10 minút. Pomocou Sonicare UV Sanitizer môžete dezinfikovať až dve hlavice zubnej kefky naraz.

Philips Sonicare DiamondClean

Séria Philips Sonicare DiamondClean je hlavnou radou elektrických zubných kefiek od spoločnosti Philips. Sú vybavené najnovšími funkciami: Bluetooth, BrushSync, BrushPacer a Smart Sensors, ktoré zisťujú vaše návyky na čistenie a zobrazujú ich v mobilnej aplikácii.

Všetky modely sa vyznačujú dvojminútovou časovou funkciou. Avšak Quadpacer nenájdeme na modeloch DiamondClean Smart, pretože tieto zubné kefky majú namiesto neho funkciu BrushPacer. Ako sme už spomínali vyššie, Quadpacer vás upozorní na zmenu miesta čistenia každých 30 sekúnd, zatiaľ čo BrushPacer každých 20 sekúnd, teda jediným rozdielom je rozdelenie sérií čistenia zo štyroch na šesť.

Sonické kefky Philips DiamondClean majú rôzne režimy čistenia, ale iba modely DiamondClean Smart ponúkajú aj rôzne intenzity rýchlosti čistenia. Korigovanie rýchlosti je dôležité najmä pre ľudí s citlivými zubami. Philips Sonicare náhradné kefky pre DiamondClean sú dodávané so samotnou zubnou kefkou.

Režimy čistenia sonickej kefky Sonicare DiamondClean

  • Klasický režim čistenia: rýchlosť 31 000 úderov za minútu, je základným nastavením každej zubnej kefky Philips Sonicare.
  • Bieliaci režim: po dvojminútovom časovači získate ďalších 30 sekúnd na čistenie predných zubov.
  • Režim zdravých ďasien: po skončení dvojminútového časovača máte jednu minútu navyše na čistenie predných zubov. Výrobca udáva aj vyvíjanie silnejšieho tlaku na zuby.
  • Režim citlivých zubov: tento režim je šetrnejší k vašim zubom.
  • Režim hĺbkového čistenia: jedná sa o trojminútový časovač kefky, ktorý je výkonnejší ako ktorýkoľvek iný režim.

Philips Sonicare pre deti

Sonická kefka Philips Sonicare pre deti dokáže urobiť až 62 000 pohybov za minútu, čo môže pomôcť netrpezlivým deťom udržiavať zuby čisté a zdravé. Sonicare pre deti je bezpečná kefka, ktorá šetrí detské zúbky a ďasná a zároveň účinne odstraňuje zubný povlak. Na výber poskytuje dva režimy čistenia.

Nech sa už rozhodnete pre akúkoľvek elektrickú zubnú kefku Philips Sonicare, dostane sa vám do rúk výrobok od profesionálov na ústnu hygienu. Pri výbere toho najvhodnejšieho modelu je dôležité vyberať podľa funkcií kefky.

Rozhodujúca je totiž pri modeloch Philips Sonicare cena. Ak si prajete ku kefke cestovné puzdro, najmä to dobíjateľné, alebo aplikáciu do mobilu, musíte hľadať medzi cenovo vyššími modelmi. Pokiaľ preferujete klasiku, môžete kľudne vyberať aj z lacnejších modelov. Kvalita kefiek je zaručená pri všetkých modeloch Philips Sonicare.