Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 sonická elektrická zubná kefka

2×
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 sonická elektrická zubná kefka
Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29 sonická elektrická zubná kefka
HX6859/29
109,90

109,90 / 1 ks, vr. DPH
Kód: PHI01791 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 26. 7. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 26. 7. 2021

Popis Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29
Vlastnosti

Pre viditeľne belšie zuby už v priebehu 1 týždňa. Sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 dôkladne čistí zuby a zároveň ošetruje ďasná, ktoré tak budú až o 100 % zdravšie, než pri používaní manuálnej kefky. Zabudovaný tlakový senzor vás upozorní, keď na zuby príliš tlačíte, časovač SmarTimer postráži celkový čas čistenia a časovač QuadPacer pre zmenu zaistí rovnomerné vyčistenie celých úst. Až príde čas na výmenu hlavice, technológia BrushSync vám dá signál.

Vďaka praktickému puzdru môžete mať kefku Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 stále pri sebe. Či už sa chystáte na víkend na chalupu, alebo trebárs na koniec sveta.

Vlastnosti:

 • zaisťuje až o 100 % zdravšie ďasná než pri používaní manuálnej kefky
 • už za 1 týždeň vám pomôže získať belšie zuby
 • možno používať aj pri nosení strojčeka alebo na zuby s výplňami, fazetami a korunkami
 • pomocou unikátnych technológií motivuje k správnemu čisteniu
 • účinne odstraňuje zubný povlak a zaisťuje každodenné čistenie
 • vhodná aj na každodennú starostlivosť o problematické ďasná
 • upozorní vás, keď pri čistení príliš tlačíte

Technická špecifikácia:

 • až 62 000 jemných sterov za minútu
 • 3 rôzne režimy čistenia pre perfektnú starostlivosť o zuby a ďasná
 • nabíjacia batéria – až 2 týždne prevádzky na 1 úplné nabitie
 • časovač SmarTimer – upozorní na celkový čas čistenia
 • časovač QuadPacer – na rovnomerné vyčistenie celých úst
 • tlakový senzor Smart Sensor – upozornenie na príliš veľký tlak pri čistení
 • technológia BrushSync – upozorní, keď je čas vymeniť za novú hlavicu kefky

Príslušenstvo:

 • 2 hlavice kefky W2 Optimal White
 • kompaktná nabíjacia základňa
 • cestovné puzdro

Podrobný návod

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/292