Philips Sonicare EasyClean HX6511/50sonická elektrická zubná kefka

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 sonická elektrická zubná kefka
Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 sonická elektrická zubná kefka
sonická elektrická zubná kefka
49,99

Kód: PHI0962 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Philips Sonicare EasyClean HX6511/50
Vlastnosti

Chystáte sa prejsť z klasickej zubnej kefky na elektrickú? Potom je pre vás sonická kefka Philips Sonicare EasyClean HX6511/50 tou správnou voľbou. Vďaka programu EasyStart totiž v priebehu 14 dní intenzitu čistenia postupne zvyšuje a vy si tak na ňu môžete zvyknúť postupne.

Elektrická kefka Philips EasyClean odstraňuje zo zubov až o 100 % viac povlaku než bežná kefka, čistí medzizubné priestory a línie ďasien a eliminuje aj škvrny na zuboch pre viditeľne žiarivejší úsmev. Navyše je doplnená o časovače QuadPacer a SmarTimer, ktoré vám pomôžu dodržať optimálny čas čistenia každej časti ústnej dutiny.

Vlastnosti:

 • odstraňuje až 2× viac povlaku než klasická manuálna kefka
 • účinne čistí aj línie ďasien a medzizubné priestory
 • redukuje povrchové škvrny, a tak prispieva k belším zubom
 • predchádza vzniku kazu a pomáha zlepšovať stav ďasien
 • vhodná aj na zuby so strojčekom, výplňami, korunkami a fazetami
 • ideálna voľba pre tých, ktorí elektrickú kefku používajú po prvýkrát

Technická špecifikácia:

 • 1 režim čistenia (Clean)
 • program EasyStart pre postupné zvyknutie si na kefku
 • časovač SmarTimer – odpočítava 2-minútový interval čistenia
 • časovač QuadPacer – upozorňuje na čas čistenia v každej časti úst
 • nabíjacia batéria – až 2 týždne prevádzky na 1 úplné nabitie

Príslušenstvo:

 • 1 kefková hlavica C1 ProResults
 • nabíjačka

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

Napísali sme o Philips Sonicare EasyClean HX6511/50
Články

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare EasyClean HX6511/50