Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia

5×
Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia
Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia
Doprava zadarmo
IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia
550,00

550,00 / 1 ks, vr. DPH
Kód: PHI1179 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 5. 2021

Popis Philips Lumea Prestige BRI956/00
Vlastnosti

Profesionálne odstránenie chĺpkov teraz môžete robiť aj doma. IPL na telo, tvár, oblasť bikín a podpazušia Philips Lumea Prestige BRI956/00 je prístroj s jednoduchým používaním a štyrmi jedinečne tvarovanými nadstavcami, ktoré sa optimálne prispôsobia jednotlivým partiám. Využíva inovatívnu technológiu na báze svetla zvanú IPL (Intense Pulsed Light), ktorá preruší cyklus opätovného rastu chĺpkov. Jemné impulzy svetla po niekoľkých ošetreniach znemožnia korienkom chĺpkov stať sa znovu aktívnymi.

Philips Lumea Prestige BRI956/00 skvele funguje na mnohých odtieňoch pokožky a ochlpenia. Čím väčší je kontrast medzi nimi, tým efektívnejšie je ošetrenie. S bezpečným nastavením vám pomôže zabudovaná funkcia SmartSkin, ktorá dokáže vybrať správnu intenzitu osvetlenia na základe farby pokožky. Jednotlivé nadstavce sa líšia nielen tvarom a veľkosťou, ale aj funkciou. Vďaka tomu možno jedným prístrojom bez obáv ošetriť ako časti tela (nohy, paže, brucho), tak aj tvár (oblasť hornej pery, brada).

Na uľahčenie a dosiahnutie tých najlepších výsledkov možno prístroj prepojiť s aplikáciou Lumea IPL pre smartfóny. Tá dokáže vytvoriť váš osobný plán pre každú časť tela a sama vám pripomenie, kedy je vhodné proces zopakovať. Už po 12 ošetreniach si môžete užívať dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov až na 6 mesiacov.

Vlastnosti:

 • pre bezpečné a bezbolestné prerušenie rastu chĺpkov
 • viditeľné výsledky už po 3 použitiach
 • obmedzuje rast chĺpkov až na 6 mesiacov
 • 4 nadstavce na telo aj tvár
 • technológia SmartSkin sama zvolí vhodnú intenzitu svetla
 • na uľahčenie možno prepojiť s mobilnou aplikáciou pre Android a iOS
 • pohodlne sa používa kdekoľvek – nie je nutné pripojenie do zásuvky

Výsledky štúdie na 48 ženách:

➔ testovanie preukázalo priemerne o 78 % menej chĺpkov na nohách po 12 použitiach

Technická špecifikácia:

 • drôtové aj bezdrôtové použitie
 • 5 úrovní intenzity ošetrenia
 • vrátane 4 nadstavcov – na telo, podpazušie, oblasť bikín a tvár
 • napätie 100 – 240 V
 • vrátane napájacieho adaptéra
 • vrátane praktickej taštičky na uloženie prístroja a príslušenstva

Ako používať:
Pred IPL ošetrením zbavte pokožku chĺpkov oholením, epiláciou alebo voskom. Pomocou senzora SmartSkin zvoľte správnu úroveň intenzity. Pod uhlom 90° priložte okienko nadstavca na pokožku a stlačte tlačidlo. Pomaly posúvajte zariadenie po ošetrovanej oblasti za súčasného stlačenia tlačidla. Každé miesto ošetrujte len raz. Ošetrenie vykonávajte počas prvých 2 týždňov 4× a počas ďalších 4 týždňov 8×.

Podrobný návod

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový / sieťový

Napísali sme o Philips Lumea Prestige BRI956/00
Články

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Lumea Prestige BRI956/005