Prejsť na hlavný obsah

canpol babies

O značke canpol babies

Značka canpol babies už viac než 30 rokov vychádza v ústrety potrebám tých najmenších a ich rodičov. Na poľskom trhu je lídrom v oblasti potrieb pre bábätká, široký výber produktov z oblastí výživy, starostlivosti o dieťa, zábavy a bezpečnostných pomôcok však ponúka už vo viac než 50 ďalších krajinách.

 

Značka canpol babies vznikla v 90. rokoch v Poľsku. Od ostatných značiek zameraných na potreby pre mamičky a deti sa už od začiatku chcela odlíšiť tým, že bude mať svoju vlastnú výrobu. Po mnohých menších továrňach preto spoločnosť v roku 2013 otvorila továreň s rozlohou takmer 10 000 m2, čo z canpol babies urobilo jedného z najväčších a najpokročilejších výrobcov doplnkov pre bábätká v Európe. Produkty charakterizuje bezpečnosť pri použití príslušnej normy Európskej únie, certifikované materiály, atraktívny dizajn a farebné vzory, ktoré pomáhajú deťom v rozvoji.

Užívajte si aj vy materstvo od prvej chvíle narodenia dieťatka vďaka produktom canpol babies. S dojčením a kŕmením vám pomôže napríklad odsávačka canpol babies či fľaša canpol babies a časom, ako bude dieťa rásť, sa vám bude hodiť aj fľaša so slamkou canpol babies, jedálna sada a podbradník canpol babies. K spokojnosti a správnemu vývoju vašej ratolesti prispeje aj cumlík canpol babies a hračky canpol babies. Mamičky zas ocenia popôrodné vložky canpol babies alebo popôrodné nohavičky canpol babies.

celý text skryť text