Prejsť na hlavný obsah

Alfaparf Milano

O značke Alfaparf Milano

Keď krása vyznáva nový štýl – Alfaparf Milano je profesionálna vlasová kozmetika s pravou talianskou vycibrenosťou. Pozitívna energia, nadšenie a perfekcionizmus sa premieta do všetkého, čo značka vytvára. Produkty Alfaparf sú tak kombináciou skúseností, kreativity a nezameniteľného talianskeho vkusu.

 

Vlasy sú ich vášňou, posadnutosťou a životným presvedčením. Vlasoví experti v Alfaparfe sa neberú príliš vážne, ale berú vážne to, čo robia. A tak sa môžu pochváliť tým, že už viac ako 35 rokov pracujú na všetkom sami – od počiatočnej receptúry a testovania až po samotnú výrobu. A všetko, čo o kráse vlasov vedia, s vášňou a obetavosťou zdieľajú.

Produktový rad Alfaparf Semi di Lino vám ponúkne riešenia pre suché a poškodené vlasy alebo vlasy bez objemu, ale aj znečistenú vlasovú pokožku. Úplným základom starostlivosti je potom šampón Alfaparf, ktorý vaše kučery pripraví na ďalšie ošetrenie. A ak chcete vlasom dopriať skutočne mimoriadny zážitok, otestujte kolekciu Alfaparf Keratin Therapy s keratínovým komplexom.

celý text skryť text