Prejsť na hlavný obsah

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth

Ochráňte si vlasy pred zmenami počasia a odhaľte ich krásu.

 Každé vlasy sú krásne 

 Vlasy toho dokážu o nás veľa prezradiť. No ak nevyzerajú tak, ako by sme si priali, cítime sa neistí. Zmeny počasia sú príčinou, prečo sa vlasy menia a nevyzerajú podľa našich predstáv. Presvedčte sa, že ani atmosférické vplyvy už krásu vašich vlasov neohrozia.

 Vyhladzujúca starostlivosť na ochranu neskrotných vlasov

 Teplo a vlhkosť patria medzi hlavné stresujúce faktory vlasov. Tieto nepriaznivé podmienky spôsobujú zvýšené krepovatenie alebo nechcený objem. Pestujúci rad Semi di Lino Smooth tomu však dokáže zabrániť. Hydratuje neskrotné vlasy, uhladí ich a eliminuje krepovitý vzhľad.

celý text skryť text

Technológia Clima-Proof

 Táto technológia funguje na princípe filmu, ktorým vlas obalí, a tak pôsobí ako bariéra pred vonkajšou vlhkosťou. Súčasne zabraňuje úniku vody z vlasov. Výsledky inštrumentálneho testu preukázali hydratáciu vlasov na 7 dní a elimináciu krepovatenia aj pri 98 % vlhkosti na 72 hodín.

celý text skryť text

 Skrotené, jemné a žiarivé vlasy

 Krásu vlasom navracajú aj ďalšie aktívne ingrediencie v rade Smooth: Shine Fix komplex s výťažkom z ľanového semienka zaisťuje 24-hodinový lesk, Color Fix komplex s antioxidantmi a UV filtrami ochráni farbu vlasov a Urban Defence Pro funguje ako vlasový štít pred znečisteným ovzduším.

celý text skryť text

 Kompletný rad Semi di Lino Smooth

 Rad Semi di Lino Smooth tvorí šampón, kondicionér, maska, ochranný krém a olej. Výsledky inštrumentálneho testu preukázali, že pri starostlivosti kompletne s týmto radom sa znížilo krepovatenie vlasov o 98 % a celých 72 hodín boli hladké a jemné (v porovnaní s bežným šampónom a vlasovou starostlivosťou).

celý text skryť text

Semi di Lino Smooth  pre jemné až stredne hrubé vlasy

 Ak máte skôr jemné vlasy, použite najprv šampón a potom kondicionér. Na ochranu pred teplom až do 230 °C použite nakoniec krém a olej.

celý text skryť text

Semi di Lino Smooth pre stredne hrubé až hrubé vlasy

 Ak máte skôr hrubšie vlasy, použite najprv šampón a potom masku. Na ochranu pred teplom až do 230 °C použite nakoniec krém a olej. 

celý text skryť text